עורך דין גירושין – איש מקצוע שיעזור לכם ברגעים הקשים

עבור כשליש מהזוגות הנשואים, שמתאחדים וממסדים את הקשר הרומנטי ביניהם בטקס מרגש ומשמח זה ייגמר על מדרגות הרבנות אחרי תהליך גירושין לא פשוט. מדינת ישראל לא שונה הרבה בסטטיסטיקה הלא מחמיאה הזו משאר העולם ותהליכי גירושין שהיו פחות נהוגים בעבר הופכים כיום לדבר שבשגרה.

לכל תהליך גירושין יש להגיע מוכן על מנת למזער נזקים ורק איש מקצוע מנוסה ומיומן יוכל לעזור ולסייע לכם בכך. עורך דין גירושין הוא עורך דין שמבין את הבעיה שאתם מצויים בה, יודע לענות על הצרכים שלכם וכמובן להוציא אתכם גדולים בהליך הכאוב והמתיש שבו אתם נמצאים. תהליך גירושין הוא תהליך שאי אפשר לנתק ממנו את האמוציות אבל התפקיד של הראשי והעיקרי של עורך הדין הוא לעבוד עבורכם מראש ולא מהבטן ולספק לכם את השירות הטוב ביותר.

המאמר מוגש באדיבות משרד עורכי דין לענייני גירושין – טל איטקין

עו"ד גירושין – פתרון יעיל לשני הצדדים

עו"ד גירושין מייצג אומנם צד אחד בתהליך אבל עורכי דין מנוסים מבינים שהפתרון המושלם הוא פתרון שמאפשר לשני הצדדים להרגיש מנצחים כי אם צד אחד מרגיש מתוסכל ומושפל כנראה שזה אינו סופו של התהליך. לקוחות רבים לא מבינים שההפסד של הצד השני הוא לא בהכרח הניצחון שלהם, אחד הדברים החשובים ביותר טרם היציאה למאבק בגירושין המתיש הוא הגדרת יעדים ומטרות וכך אפשר לבחון בסוף התהליך האם אכן הצלחתם לעמוד במשימה או לאו. לכל אחד ואחת מאיתנו יכולות להיות מטרות שונות בעת ההליכה להליך גירושין: מלחמה על הרכוש, מאבק על משמרות על הילדים, פיצויים ומזונות בגובה מסוים ועוד דברים אחרים שיגידו בסוף התהליך האם נחלתם הצלחה גדולה או כישלון כואב.

עו"ד לענייני גירושין – הניסיון עושה את ההבדל

יש הרבה מאוד תחומים שניסיון והשנים שנצברו בעבודה קשה עושים את ההבדל- אין ספק שתחום המשפטים בכלל ותחום ענייני הגירושין בפרט הוא אחד מהתחומים האלו. בעת בחירת עורך הדין שייצג אתכם בהליך הגירושין עליכם לשים דגש עיקרי על הניסיון שצבר איש המקצוע שיושב מולכם, עו"ד לענייני גירושין שיושב מולכם ומייצג אתכם אולי במאבק החשוב ביותר בחייכם חייב לראות מקרים נוספים טרם המקרה שלכם ומכך לקבל את המידע והניסיון הדרוש כדי לטפל בתיק שלכם.

עורך דין טוב הוא בעיקר עורך דין בעל ניסיון שיכול לסייע לכם במאבק שלכם אחרי שכבר ראה דבר או שניים בהליכי גירושין קודמים. כל זוג בטוח שהוא הזוג הראשון שמתגרש ושאצלו מדובר במקרה מיוחד אבל אם מסתכלים בראייה רחבה מבינים שכמעט בכל המקרים עולים אותם הנושאים ובכל המקרים יש את אותם מאבקים. עם זאת, כל מקרה נבדק כמובן לגופו ולכן ישנה חשיבות ליכולת של עורן הדין להתאים את עצמו ואת אופן הטיפול בתיק לרצונות והצרכים הספציפיים שלכם.


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות