אולם אירועים בשרון- לבחור נכון

 
זוגות רבים מוצאים את עצמם לפני שאלת השאלות לקראת ערב חתונתם- באיזה אולם לבחור?
אוקי, אז בחרתם את המיקום, אולמות אירועים בשרון זה משהו שלא חסר, והמבחר גדול.
אז איך שמים את הטבעת בדיוק באולם הנכון לכם?

בדיוק בשביל זה אנו כותבים לכם כאן

לבחור אולם אירועים בשרון בלי היסוסים

לעיתים, בעת בחינת אולמות שונים, אפשר להרגיש "קליק" מסוים עם בעל האולם/קונספט האולם/ריח האולם או כל דבר.
ההצעה שלנו? בעת הרגשת קליק שכזה, תפסיקו לחפש. אין בשביל מה. הנפש בוחרת מה שהיא רוצה, הרבה לפני שהמוח מתחיל לברר אם זה בא לו טוב ומשתלם או לא. לכו עם הנפש שלכם בכל הנוגע לבחירת אולם אירועים בשרון.

מה חשוב לדעת בעת בחירת אולם אירועים?

גודל האולם- חשוב להקפיד כי גודל האולם יכיל בערך את כמות המוזמנים הצפויה שלכם. אם האולם יעודי להכיל 800 מוזמנים ויותר, אין זה יאה לקיים בו אירוע של 200 מוזמנים. בגלל שבחירה כמו זאת תגרום לאורחים שלכם להרגיש כאילו האירוע ריק, ותחושה של ריקנות כללית תהיה נוכחת איתכם גם, ואנחנו משערים שזה לא רצונכם. בחרו את גודל האולם בהתאם לגודל המוזמנים.

מה האולם מציע?- לכל אולם יש חבילת בסיס משלו. חשוב לדעת מה מכילה חבילת הבסיס הזאת, ולרדת לעומק הפרטים ככל האפשר עם כל אחד ואחד מבעלי המקצוע. נניח והאולם מציע לכם חבילת בסיס הכוללת מערכת הגברה ותאורה- דרשו לראות אותה, ולשמוע אותה, דרשו לדעת- יש מיקרופונים? יש מקרנים? תהיו הכי מציקים שאתם יכולים להיות, אל תעשו לאף אחד מבעלי המקצוע חיים קלים. אתם הולכים לבזבז את מיטב כספכם על יום חתונתכם, מגיעה לכם כל הזכות שבעולם לדעת בדיוק מה אתם עתידים לקבל.

קונספט האולם- אם אולם אירועים באזור השרון הוא הבחירה שלכם, מצוין! האולמות באזור השרון יותר אותנטיים ואיכותיים ממקומות אחרים. דאגו להזדהות עם קונספט האולם שתבחרו. אולמות שונים ממתגים את עצמם דרך העיצוב והשירות ע"פ "אני מאמין" מסוים, ואיתו הם הולכים עד הסוף. זה יכול להיות קונספט יוקרתי, קונספט ביתי, קונספט מפוצץ וזוהר, קונספט צעיר ומשתנה לפי טרנדים- הכל הולך. יש מספיק אנשים בארץ כדי להכיל את כל האולמות האלו- כל אחד מזדהה עם משהו אחר. דאגו גם אתם לפגוע בול בקונספט האולם ולזרום איתו עם ה"אני מאמין" שלכם.

תפריט- אוכל הוא חשוב. בימנו, אורחים רבים מגיעים לאירוע בין היתר, כדי לאכול- וכדי לאכול טוב. לפעמים אפשר להרגיש שהם ממש שילמו על הארוחה בכניסה. בכל אופן- שימו לב, זה חשוב- דאגו שהתפריט אותו יגישו לכם במטבח האולם/קייטרינג יהיה תואם לאורחים שלכם. לדוגמה: לא משנה כמה אתם אוהבים אוכל חלבי, אם הקהל שלכם פחות אוהב ומתחבר, דאגו לשים לו על השולחן (בתפריט) אוכל שהוא אוהב ומתחבר. עם כל הכבוד שזהו אירוע שלכם והיום המיוחד שלכם, אתם עומדים לארח מספר גדול של אנשים, חשוב שהאנשים האלו יהיו מרוצים, וכך גם הקיבה שלהם.

שיהיה המון בהצלחה ובמזל טוב!


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות