דפוס דיגיטלי למשרדים

לכל משרד יש ספקים קבועים שמספקים לו את הצרכים השונים – מטיפול במחשבים ועד לספקי טלפונים, ציוד טכנולוגי או מוצרי ניקיון. אל כל אלו מצטרף גם ספק של דפוס דיגיטלי שמספק עבור אותו משרד את כל מה שצריך בתחום הדפוס – ניירות מכתבים, שילוט למשרד, מעטפות, חומרי פרסום וקידום מכירות, כרטיסי ביקור ועוד מגוון רחב של מוצרים.

מהו דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי הוא למעשה השיטה המתקדמת ביותר להדפסת מוצרים שונים, בעיקר מוצרים שיכולים לבוא לידי יתרון בעבודה במשרד. היתרון של דפוס דיגיטלי הוא במהירות, בדיוק ובפשטות העבודה.

בבית הדפוס עושים שימוש בקבצים גרפיים שנשלחים אל המדפסת והחומרים מודפסים במדפסות משוכללות שמתאימות לסוגים שונים של חומרים, מנייר ועד קרטון, מדבקות שניתן להפוך לשילוט למשרד בהדבקה פשוטה ועוד מגוון רחב של חומרי גלם. הכל כדי ליצור את מגוון מוצרי הדפוס להם אנחנו זקוקים במהלך העבודה במשרד.

מה נדפיס בדפוס דיגיטלי?

מוצרי דפוס דיגיטלי למשרדים כוללים לא מעט מוצרים שיכולים לעזור לנו בעבודה השוטפת במשרד, לסייע בשיווק ובמכירות ולהתאים גם למבצעים מיוחדים ואירועים שמקיימת החברה.

מוצרי דפוס לשימוש קבוע: ניירות מכתבים, מעטפות, נייר לחשבוניות, כרטיסי ביקור ועוד מגוון מוצרי דפוס שאנחנו נעזרים בהם מדי יום במשרד. דפוס דיגיטלי מאפשר לנו לעצב מוצרי דפוס שיישארו נאמנים למותג ויציגו אותו בצורה אסתטית.

מוצרי קידום מכירות: מתיקי מסמכים לכנסים ואירועים שמקיימת החברה, דרך חומר פרסומי כמו קטלוגים ופרוספקטים, הכל מדפיסים היום בדפוס דיגיטלי, זאת משום שמדובר בשיטת הדפסה שמאפשרת לנו לעצב בצבע וביצירתיות ולהדפיס בקלות מגוון רחב של מוצרים.

שילוט למשרדים: כשאנחנו מדברים על מוצרי דפוס למשרדים אנחנו מדברים גם על שילוט, שגם אותו מדפיסים היום באמצעות הדפסה דיגיטלית. אפשר להדפיס שלטים לפנים המשרד וגם שלטים חיצוניים במגוון רחב של עיצובים ואפשרויות.

איך בוחרים ספק דפוס דיגיטלי?

כמו כל שירות שאנחנו צורכים במשרד שלנו, גם דפוס דיגיטלי צריך לדעת איך לבחור. יש היום לא מעט בתי דפוס שמתגאים במכונות ההדפסה הדיגיטלית, אז איך בוחרים מביניהם את בית הדפוס שהכי יתאים.

חשוב לבחור בית דפוס שיש לו מכונות הדפסה מתקדמות ככל האפשר, דבר שיבטיח שתוכלו להדפיס מוצרים שונים למשרד במהירות וביעילות. בנוסף, אם יש לכם מוצרים ייחודיים, כמו מוצרי קידום מכירות או שלטים, כדאי לוודא שהמקום מדפיס גם את המוצרים האלו.

לצד איכות ההדפסה והיעילות של המקום, כדאי לעבוד עם ספק שמשתף אתכם פעולה בכל צעד. בין אם אתם מתלבטים על עיצוב מסוים ורוצים לקבל חוות דעת מקצועית או זקוקים למוצר דפוס מהיר בשל אירוע או כנס מסוים שאתם עומדים לערוך. החיים במשרד הם חיים דינמיים, וספק מוצרי הדפוס שלכם צריך להשתלב בכך ולענות לכל צורך.

 

להזמנת שלטים ועיצוב משרדים על ידי דפוס דיגיטלי בקרו באתר תדהר תעשיות שלטים

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות