התקנת הסורגים – למי מיועדת ואילו סוגים קיימים?

אחד מאמצעי הבטיחות המובילים ביותר כיום לבית ולעסק שלכם הם הסורגים. השקעה חד פעמית מעניקה לכם את הזכות ליהנות מראש שקט מדאגות. המציאות היא שעדיין מתקיימות פריצות לבתים פרטיים, משרדים ובתי עסק שונים, ואחת הדרכים היעילות למנוע מפורצים להגיע גם אל המרחב שלכם היא באמצעות הסורגים.

קהל היעד של הסורגים? החל מאנשים פרטיים ועד ארגונים גדולים

בעוד ישנם שירותים שונים המתאימים לקהלים שונים, הסורגים רלוונטים פשוט לכולם. מאחר וכל אדם היה רוצה לחוש בבטיחות וביטחון בכל מקום בו הוא נמצא, הרי שהתקנת הסורגים מומלצת גם בבתים פרטיים וגם בבתי עסק שונים – החל מחנויות במרכזי קניות ועד משרדים הנמצאים באזורי תעשייה. מה התכלית של הסורגים? למנוע דרך הפתחים המרכזיים לרבות החלונות, דלת הכניסה או המרפסות אפשרויות של פריצה. לא מבזבזים זמן, מתקינים סורגים בבית ובבתי העסק.

הסורגים לחנויות: הסורגים המתקפלים

כיום נעשה שימוש בשני סוגי סורגים: הסורגים הקבועים והסורגים המתקפלים. השימוש הראשון שנציג הוא השימוש בסורגים המתקפלים שבהם נעשה שימוש בחנויות שנמצאות במרכזי קניות כדוגמת קניונים, ובחנויות בערים. אם יצא לכם לבקר במרכזי קניות מחוץ לשעות הפעילות של החנויות בהם, לבטח שמתם לב כי החנויות סגורות בדלת ועליה משולבים גם סורגים מתקפלים. הסורגים המתקפלים מאפשרים לבעלי החנויות להשמיש את הסורגים על פי הצורך: כל עוד החנות פתוחה אין כל צורך בסורגים ועל כן מקפלים אותם, אך עם תום שעות הפעילות משמישים בקלות את הסורגים בחזרה.

הסורגים הקבועים: פתרון מושלם למשרדים ובתים פרטיים

סורגים מתקפלים משרתים את בעלי העסקים, ולצידם ישנם הסורגים הקבועים. בכל בית יש חלונות המכניסים אור ואוויר אל תוך הבית. בפועל, לעתים מנצלים הפורצים את פתח החלון וכך עדיין ישנם אלו שנאלצו לחוות פריצה לביתם. ללא כל ספק לא הייתם רוצים לחוות את טעמה של פריצה לביתכם, ועל כן תוכלו ליהנות מטיפול מנע איכותי ויעיל בדמות התקנת הסורגים הקבועים על החלונות שלכם. עם התקנת הסורגים אתם עדיין יכולים ליהנות ממשב רוח הנכנס אל פתח הבית שלכם, ודומה הדבר עם אור היום שעדיין יהיה אורח קבע בביתכם. מי לא רצוי ונשאר מחוץ לביתכם הודות לסורגים? הפורצים.

מתי הסורגים המתקפלים משתלבים גם בבתים?

לצד הסורגים הקבועים, גם בבתים פרטיים משלבים את הסורגים המתקפלים. אם אתם גרים בבית פרטי שבו חצר גדולה, הרי שחשוב להגן גם עליה מפני כניסת פורצים. ממש כמו בחנויות העושות שימוש בסורגים המתקפלים, גם במקרה הזה אתם יכולים להשמיש את הסורגים על פי הצורך שלכם שכן הם נפתחים ונסגרים ללא כל בעיה, והיעילות שלהם נשמרת באותה המידה. כמו כן, גם דירות בבניינים משותפים יכולים ליהנות מהסורגים עם התקנת הסורגים על דלת המרפסת.

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות