איזו מכונת קפה הכי טובה לעסק שלך

בשנים האחרונות אנחנו מוצאים כי בתי עסק רבים כמו גם משרדים שונים דואגים לצייד את המטבחון שלהם במכונת קפה איכותית. הם נוכחו לדעת כי כאשר דואגים לעובדים ומספקים להם את הקפה המשובח והאיכותי, העבודה אף היא משתבחת. כי כידוע אין כמו כוס קפה טוב כדי לתדלק את העובדים ולהטעין אותם במרץ מחדש להמשך יום העבודה.

מכונת קפה משביחה את תפוקת העבודה

ישנן כמה וכמה סיבות מדוע מומלץ כל כך לכל בעל בית עסק לדאוג למכונת קפה איכותית עבור הצוות שלו.

  • מכונת קפה מכינה קפה משובח יותר – אין כל השוואה בין הקפה הרגיל שאנחנו מכינים לבד לבין הקפה אשר אותה המכונה מכינה עבורנו בעזרת פולי הקפה המשובחים.
  • תחושה טובה לעובדים – העובדים נהנים מכך שהמנהל דואג להם ומעריך את העבודה שלהם. עובדים שחשים מוערכים ינסו בדרך כלל להצדיק את ההערכה הזו וישתדלו להפיק מעצמם את המיטב. כך שלמעשה מי שמרוויח מזה זה העסק.
  • העבודה יעילה יותר – לא ניכנס לסוגיה האם הקפה בריא או לא. המציאות היא שבכל משרד וכמעט בכל מקום עבודה ישנה פינת קפה והיא זו שמרעננת את העובדים ומטעינה אותם במרץ במשך יום העבודה. ככל שהעבודה תובענית יותר ודורשת ערנות וריכוז גבוה יותר – נמצא בסופו של יום יותר ספלי קפה בכיור.
  • מכונת קפה שומרת על הניקיון – הכנה של קפה באופן הרגיל מותירה במקרים רבים סימני דרך. גרגרי סוכר או קפה, טיפות חלב ועוד. מכונת הקפה מכינה את כוס הקפה הרצוי מבלי ללכלך את כל האזור סביב.

איך תבחרו מכונת קפה לעסק?

כאשר אנחנו רוצים לבחור מכונת קפה לעסק שלנו אנחנו צריכים להתייחס לכמה וכמה נתונים כי רק כך נוכל להפיק את מלוא התועלת מהמכונה שלנו.

  • גודל העסק – ישנה משמעות רבה לגודל של העסק בעת הבחירה במכונת הקפה. ישנן מכונות המיועדות למשרדים קטנים והן מסוגלות להכין כחמישים ספלי קפה ליום ויש את מכונות הקפה הגדולות המסוגלות להתמודד עם כמות רבה הרבה יותר ביחס לכמות הנדרשת במשרד.
  • גודל השטח – המטבחונים במשרדים השונים אינם גדולים בדרך כלל וחשוב להתאים את המכונה בהתאם לשטח הנתון. ישנן מכונות קפה מעולות שאינן תופסות שטח גדול ואלו מתאימות מאוד למשרדים הקטנים.
  • מחיר – כמו בכל דבר, גם כאן יש למחיר הרבה מאוד מה לומר. ישנן מכונות קפה בטווח מחירים רחב. ישנן המכונות הקטנות שמחירן נע בין 7,000 – 15,000 ולעומתן יש את המכונות שעלותן היא 20,000 ואפילו 30,000 ₪, כאשר המכונות הללו מסוגלות לייצר קפה איכותי במיוחד בטעמים של בית קפה אמתי.

אז אם גם אתם מעוניינים לשדרג את המשרד שלכם ולהעניק לעובדים שלכם פינוק אמתי – הזמינו מכונת קפה טובה. אתם תראו את התוצאות הטובות בשטח.

עובדים מרוצים = תפוקת עבודה טובה הרבה יותר.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות