למה חשוב לשים לב כשבוחרים מזוודות ותיקי נסיעה?

מזוודות ותיקי נסיעה נחשבים לגורמים שישפיעו באופן ישיר על איכות החופשה הבאה שלכם. הם יקבעו בדיוק כמה תוכלו לארוז, אילו פריטים לקחת וכמה זמן ייקח לכם להתארגן מהרגע שתגיעו לחדר המלון. ככה שאם אתם עומדים לטוס בחודשי הקיץ הקרובים ורוצים לדעת בדיוק למה לשים לב בבחירה של מזוודה חדשה – אל תחמיצו את הכתבה הבאה.

גודל המזוודה – הדבר הכי חשוב למי שמתכנן לעשות שופינג

הגודל של המזוודה הוא הדבר הבסיסי ביותר שאתם חייבים לקחת בחשבון לפני כל רכישה. במידה ומדובר במזוודת טרולי לעליה למטוס, הרי שחובה לבדוק שהיא אכן בגודל המתאים לדרישות של כל חברת תעופה. במידה ומדובר במזוודות גדולות יותר או בתיק נסיעה, חשוב לשים לב לנפח הפנימי. למעשה נפח הנטו, יקבע בדיוק כמה פריטים תוכלו לקחת בטיסת ההלוך ואיזה סוג של שופינג תוכלו לבצע.

חלוקה לתאים – אפשרות לארגן את המזוודה בקלות

חלוקה איכותית לתאים תאפשר לכם לארגן את המזוודה שלכם בקלות ולפרוק אותה בתוך דקות ספורות. למעשה, נהוג לזקוף את השינוי בארגון הפנימי של המזוודות אל המותג Tumi, שהיה בין הראשונים להכניס הנדסת אנוש מתקדמת אל המזוודות ותיקי היד המסורתיים. למרות שלא לכל החברות יש את הפטנטים של המותג Tumi, פשוט אסור להתפשר על חלוקה איכותית לתאים.

איכות הגלגלים – הגורם שישפיע על נוחות השימוש בכל מזוודה

איכות הגלגלים היא בהחלט פונקציה שצריך לקחת בחשבון כאשר אתם רוכשים מזוודה או תיק נסיעה חדש. למרות שבעבר ניתן היה למצוא רק גלגלי פלסטיק, כיום רבים מהמותגים המובילים כבר מציעים גלגלי סיליקון סופר איכותיים. גלגלים אלו אינם נשחקים במהירות גבוהה כמו גלגלי הפלסטיק, עמידים בפני זעזועים רבים ומצוידים בעבירות גבוהה במיוחד בשטחי פנים וחוץ.

 

 

המעטפת החיצונית – הדרך היחידה לשמור על הפריטים שלכם

עוד עניין שבולט בתחום המזוודות ותיקי היד הקלאסיים, הוא המעבר למעטפת חיצונית קשיחה במיוחד. העניין הוא שצריך לשים לב ממה בנויה המעטפת הזו. במרבית המזוודות הפשוטות ניתן להבחין בפלסטיק זול אשר ייסדק בהזדמנות הראשונה. במזוודות האיכותיות יותר, ניתן לראות מעבר מלא לחומר האלומיניום הנפלא. חומר גלם קשיח אשר משלב בין בידוד איכותי, תחזוקה קלה ומשקל נמוך יחסית.

שורה תחתונה: בבחירה של מזוודה חדשה, חייבים לשים לב לגודל שלה ולחומרי הגלם שמהם היא עשויה. כדאי גם לתת את הדעת על מספר התאים הפנימיים והחיצוניים וכמובן שעל ידית הנסיעה וסוג הגלגלים.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות