אשת השבוע שלנו: צעירה חסרת מנוח, אורית כהן טיגלמן

כמו בכל שבוע גם השבוע אנחנו בוחרים את אשת השבוע, ו אנשי השבוע כי גם לאח מגיע ללא ספק.

את אורית כהן טיגלמן, כפר סבא הכירה השנה, אפשר לומר עם כניסתה לפוליטיקה ומיקומה ברשימת הליכוד בעיר, יחד עם אחיה אורן כהן, העומד בראשות הסניף למעלה מ-15 שנה ופעיל ליכוד מזה 30 שנה.

אורן כהן מיקם עצמו על המפה ובגדול עם נאום חוצב להבות שנשא על "מטה השנאה", בתקופת הבחירות. כהן דיבר על פעילים ממטה מסוים שאינם בוחלים בהשמצות הרסניות, לעג וביזוי ברשתות, ששפכו את דמו, וניסו ללא רחם, להרוס תדמיתו כמובן ללא הצלחה..

הסרטון הופץ לאלפי תושבים ועשה את שלו.

נחזור לאורית. את אורן אחיה, כפר סבא מכירה מזה שנים רבות כמשנה לראש העיר, מקורב לשרי הליכוד ולברי כנסת ממפלגת השלטון. בשקט בשקט קידם בעבר לראש העיר מפגשים חשובים עם בכירים בליכוד לטובת קידום ופיתוח העיר. את אורית כאמור הכירה כפר סבא בבחירות האחרונות. בפוליטיקה לא צלחה דרכה והיא נשארה מחוץ למועצת העיר כצפוי, אך בלטה מאוד ברחבי העיר, במאבקיה למען טוהר מידות, מלחמתה נגד עוולות, בריונות רשת ועוד. היא אהובה על סובביה, מלאת קסם, מפרגנת, חרוצה, שנונה, מלאת מוטיבציה הסוחפת אחריה את הציבור וטובה. טובה לעם, טובה לפעילות חברתית ועסוקה בל פעם בפרויקט גיבוש חדש. אין ספק שאורית כהן טיגלמן היא אשת השנה, בקסמה, ברוחה הצעירה, הדומיננטית, תוכלו לפגוש בה מארגנת ארוע חברתי, שבת משותפת למשפחות, מגיבה ומפרגנת. יישר כח !

גם לאורן כהן, האח מגיע ללא ספק איש השנה, חבר המועצה היחיד בכל הארץ, שהצליח עם מנדט בודד להשיג בהסכם הקואליציוני מה שמשיגה סיעה שלמה. אורן כהן בעוד כשנתיים ימונה לסגן בשכר וכבר כיום ניתן לראות בפעילותו שליחות למען הציבור. הוא מקדם ענייני העיר, מפשר והפך להיות ה-איש עמו מסתודדים ומתייעצים חברי מועצת העיר, כמעט כולם ( מהקואליציה).

 

אורית כהן טיגלמן, עם אורן כהן

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות