בשישי: הפגנת תמיכה בהשארת עמית יצחאק כמנהל ביה”ס גורדון בכפר סבא
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

מאת: אירית מרק

הנהגת ההורים בבית הספר גורדון בכפר סבא קיבלה החלטה לתמוך בהישארותו של עמית יצחאק המנהל בבית הספר.
לאחר תקופה ממושכת של ניסיונות למנוע חזרתה של המנהלת הקודמת לבית הספר, התברר להורים כי בכוונתה של המנהלת הקודמת לחזור לנהל את בית הספר בשנת הלימודים הבאה ואף מסרה הודעה על כך לגורמים הרלבנטיים במשרד החינוך.

הנהגת ההורים סבורה כי הגיעה העת להעלות הילוך ולנקוט בצעדים דרסטיים יותר מאלה שננקטו עד כה על מנת לתמוך בהישארותו של עמית יצחאק כמנהל.

הוקם צוות בראשות הורים מכלל בית הספר, המובילים המהלך שיימנע חזרתה של המנהלת. מחר בבוקר, שישי, בכוונת ההורים למחות נגד חזרתה של המנהלת לביה”ס גורדון.

בית הספר היסודי ע״ש א.ד גורדון הנו אחד מבתי הספר היסודיים הוותיקים בכפר סבאת בו עברו גדלו והתחנכו דורות של תלמידים מכפר סבא.

בשנים האחרונות חל שינוי בהנהלת בית הספר- שינוי שהיה עבור התלמידים, ההורים ואווירת ביה״ס לטובה עם כניסתו של עמית שמעון יצחאק לתפקיד מנהל בית הספר.

כניסתו של עמית לתפקיד העלתה את תחושת הביטחון בקרב ההורים “לראשונה הרגשנו כי בבית הספר קיים מענה לצרכים הבסיסיים של התלמידים, לתחושת הממוגנות בקרב התלמידים וכן ברמת הלימוד. ברצוננו להביע את תמיכתנו בהשארת המנהל הנוכחי בתפקידו ושכן לבקש שנמנע משינויים שיפגעו ביציבות התלמידים. עמית עושה עבודה נפלאה עם התלמידים ונשמח לתת לו להמשיך בה”, כתבו ההורים בעצומה שהפיצו.

מעיריית כפר סבא נמסר :”מעיריית כפר סבא נמסר: ״ראש העיר ומנהלת אגף החינוך שוחחו עם מנהלת המחוז של משרד החינוך על מנת להשאיר את המנהל בתפקידו, ואנו נמשיך לפעול ככל יכולתנו עבור מטרה זו. חשוב להדגיש כי עיריית כפר סבא אינה בסמכותה למנות מנהלי בתי ספר, ומי שאמון על כך הוא משרד החינוך, המעסיק הישיר של המנהלים.
אגף החינוך היה שותף למינויו של עמית מתוך ראייה כי הוא מתאים לתפקיד ולתפיסה החינוכית העירונית.
אנו מאוד מקווים כי משרד החינוך ייעתר לבקשתנו הנ״ל”.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות