כמה באמת עולה טיסה לאמסטרדם?

יש הרבה חברות תעופה שמפעילות טיסות לאמסטרדם, אבל מה מציעה כל חברה וכמה באמת צריכה לעלות לנו טיסה שגם לא תקרע לנו את הכיס וגם נצא ממנה מרוצים, רעננים ומוכנים לחופשה? קבלו מדריך קצר להשוואת מחירים ותנאים

אמסטרדם היא בין יעדי התיירות הפופולאריים בעולם ואחת הערים האהובות ביותר על ישראלים. מלבד מקומות הבילוי, האווירה המשוחררת והמרחק הקצר יחסית, ניתן להגיע לאמסטרדם דרך מגוון רחב של חברות תעופה. יש הרבה חברות שמפעילות טיסות סדירות ועל בסיס יומי לאמסטרדם, וכל מה שנשאר לעשות הוא למצוא את הטיסה המושלמת.

יש כמה פרמטרים שכדאי לשים לב אליהם כאשר בוחרים טיסה לחופשה. לא משנה אם הטיסה היא ליעד קרוב כמו אמסטרדם או ליעדים רחוקים יותר, חשוב מאוד לבדוק את שעות ההמראה והנחיתה. זהו הגורם העיקרי שיקבע עד כמה נגיע רעננים והאם נוכל להתחיל את החופשה ברגל ימין. מעבר לכך, מומלץ לבצע השוואת יעילה בין טיסות לאמסטרדם ולא להתפתות רק למחיר הנמוך ביותר.

כל מה שצריך לדעת על השוואת טיסות ותנאים

מחיר נמוך הוא הדרך של חברת תעופה למשוך את תשומת הלב שלנו במהלך השוואת תעריפים. היות ובדרך כלל נבצע את ההשוואה דרך אתרי האינטרנט, סביר להניח שנערוך סינון על פי מחיר וכך נקבל את העלות הנמוכה ביותר בראש הרשימה. הבעיה היא שהמחיר שמופיע בדף התוצאות כמעט אף פעם לא מגלם את העלות האמיתית והריאלית.

כדאי לבדוק את פרטי הטיסה לפני שמבצעים הזמנה. יש לברר האם המחיר כולל מזוודה, ארוחות, אפשרות ביטול, אפשרות לבחירת מקום, אפשרות לצ'ק אין מוקדם וכן הלאה. יש למשל הרבה טיסות במחיר מסוים שלא כוללות אף אחת מהאפשרויות, ושהרישום אליהן חייב להתבצע דרך האתר ביום של הטיסה ולא בשדה התעופה. זו אופציה שמתאימה אמנם לצעירים, אך היא פחות רלוונטית לבעלי משפחות או לקהל יעד בוגר יותר.

באופן עקרוני, ניתן להשוות את הנתונים שמופיעים באתרי השוואות מחירים עם פרטים באתר חברת התעופה עצמה. זה לוקח כמה דקות בודדות, אך חושף את כל הנתונים החשובים על הטיסה ועל ההגבלות.

כך תבחרו חברת תעופה

כל חברת תעופה מציעה מסלול מעט שונה עבור הגעה לאמסטרדם. יש חברות שמציעות טיסות ישירות, חברות שמחייבות עצירה בודדת וחברות שמציעות מחיר נמוך במיוחד אך בתמורה לשתי עצירות ולמשך זמן גבוה מהרגיל.

טיסה ישירה תהיה יקרה יותר מכל השאר, אך היא תאפשר לכם להגיע מוכנים ליום שלם של חוויות ובילויים באמסטרדם. לעומת זאת, טיסה עם עצירות תתאים למי שמגיע לזמן ארוך יותר ויכול להרשות לעצמו להתעכב בנמלי תעופה ברחבי אירופה. בסופו של דבר, בחירת חברת תעופה וטיסה ספציפית היא פונקציה של הצרכים שלכם ושל מסגרת התקציב.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות