ב – 26/11 – מפגש עם יהודית הרמן, אחת מנשותיו של גואל רצון ואם לחמישה מעשרות ילדיו, שהצליחה לצאת מהכת ברגע האחרון בזכות מבצע המשטרה הגדול

 
"הייתי נערה מפוחדת וחסרת ביטחון עצמי שהגיעה מבית מורכב. גואל מיד הצליח להבין שאני טרף קל עבורו ובתוך כמה חודשים הצליח להשתלט על חיי, למחוק לחלוטין את כל הזהות העצמית שלי והערכים עליהם גדלתי, ו"בנה" לי תבנית זהות חדשה על פי האינטרסים שלו", כך מתארת יהודית הרמן את חייה בבית גואל רצון.

הרמן הכירה את גואל רצון כשהייתה בת 17, נערה מפוחדת וחסרת ביטחון עצמי. גואל רצון מיד הבין שהיא טרף קל עבורו ותוך כמה חודשים הצליח להשתלט על חייה, למחוק לחלוטין את כל הזהות העצמית שלה והערכים עליהם גדלה "גואל "בנה" לי תבנית זהות חדשה על פי האינטרסים שלו וכך הפכתי לאחת מנשותיו, לבושה בצניעות מוקפדת, לא מדברת כלל עם גברים, ושומרת על חוקיו הרבים והנוקשים. גם הילדים לא איחרו לבוא ועד סוף הפרשה ילדתי כ- 5 ילדים כאשר ילד שישי כמעט היה בדרך".

במשך 17 שנים שלט בה גואל רצון באופן מוחלט כאשר היא מאמינה בו לחלוטין בסיפוריו שהוא צדיק נשגב בעל יכולות מיסטיות ועוצמות ריפוי גדולות, ובמקביל הייתה משוכנעת עד אימה ממש, כי אם תעשה דבר מה הנוגד את דרכו ואת האיסורים שלו תיפול מיד לעולם שכולו גיהינום עלי אדמות. "אני מאמינה שאלמלא המבצע הגדול שנערך על ידי כוחות המשטרה והרווחה גם יחד, עוד הייתי גם היום בכת של גואל רצון, שבוייה לחלוטין בתוך עולמו ומביאה לעולם את הילד המי יודע כמה. חלפו כמעט 3 שנים מאז שוחררנו לחופשי וניצלנו מידיו, בעיקר ילדיי התמימים שחשבתי בעיוורוני הרב שדרכו היא הדרך הנכונה".

יהודית הרמן תגיע להרצאה המרגשת המתארת את חייה הסודיים בכת בבית שרה – ויצו כפר סבא – ב-26/11/2015 בשעה 20:30. כרטיס 30 שקלים בלבד, מספר המקומות מוגבל.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות