מניעה וטיפול בעקיצות באופן טבעי, יש דבר כזה !

 
הומיאופתיה, יתושים ושאר מעופפים: על מניעה וטיפול בעקיצות באופן טבעי

נדמה שכל שנה המצב נהיה חמור יותר… אתמול אחר הצהריים בילינו בגינה ליד הבית, הילדים היו מתוקים, כל אימא הביאה איתה פירות וחטיפים, המזג אוויר היה אידיאלי …והיתושות חגגו! כמה אימהות הודו שכבר התייאשו, אף חומר הגנה לא נותן תשובה אמיתית כנגד היתושות הנחושות והילדים מסתובבים שרגליהם מלאות עקיצות כמסננת.

חרקים קטנים אך מציקנים גדולים! המצליחים להעכיר לנו עונה שלמה.

איך קשורה לזה הומיאופתיה קלאסית?

הומיאופתיה היא שיטת ריפוי אלטרנטיבית המבוססת על "עקרון הדומים", כלומר דומה בדומה יירפא, זאת אומרת שחומר טבעי מסוים המסוגל ליצור סימפטומים, יכול, בדילול הומיאופתי מתאים (רמדי) להיות פתרון לאותם סימפטומים בדיוק.

אז? אילו רמדיז יכולות לסיייע במקרים של עקיצות?

רמדי מחרקים כמובן!

הרמדי הראשונה במעלה נקראת APIS MELIFICA "דבורת הדבש" במקרים בהם ישנם כאבים מעקצצים/שורפים, התנפחות אדמדמה, חום מקומי ואפילו בצקת. זוהי הרמדי שתעזור.

ישנם אנשים שאצלם כל עקיצה הופכת להיות מאורע רב נפגעים, העקיצות עליהם יותר גדולות, יותר נפוחות, ישנם אנשים שאיכשהו נעקצים יותר מרוב האנשים ששהו באותה סביבה, לאלו גם לאלו, אני ממליצה על הרמדי הזו בארון התרופות הביתי שלהם כרמדי לעזרה ראשונה.
רמדי זו יכולה להקל מאוד. בזמן עקיצה היא כמובן תינתן בצורה תכופה ותוך זמן מועט הכל יירגע.

להקדים רמדי לעקיצה

אצל ילדים ופעוטות המצב לעיתים מורכב יותר. מכיוון ששטח הפנים שלהם קטן מלכתחילה, כשהם נעקצים זה נראה צפוף יותר ומודלק יותר, מה גם שהם אינם מתאפקים ומגרדים עד זוב דם ובנוסף מגרדים עם ידיים שאינן סטריליות ובכלל יכולים לגרום

לזיהום. אצל ילדים אלו שמועדים לפורענות, מומלץ שתהיינה רמדיז נוספות בבית אבל בעיקר מומלץ להשקיע במניעת העקיצות:

ישנם שמנים ארומטיים שיכולים לדחות את החרקים מלהתקרב, הראשון הוא Citronella והשני הוא Geranium ואת שניהם אפשר לטפטף על בד ולשים בקרבת פעוטות. לתינוקות ישנה אפשרות גם לרכוש כילה ובמקביל להעשיר את התזונה של כל הבית בוויטמין B1

כמובן שאם ישנה רגישות גדולה לחרקים מסוימים, או אם ישנה אלרגיה חזקה שמתפתחת כל פעם ונגמרת במיון, רצוי להתאים רמדי בטיפול הומיאופתי מסודר ועמוק על מנת להקהות את הרגישות הזו ולטפל באלרגיה מהשורש.

קיץ קריר ונטול…יתושים.

נטע

לקריאה נוספת על אלרגיות
www.nettahome.com/homeopathic-treatments/elergies/

לתיאום פגישה: נטע 052-3769526

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות