עיריית כפר סבא האירה אתמול, שלישי 6/2/24, את בניין העירייה בכחול לציון יום האינטרנט הבטוח הבין-לאומי – המצוין במקביל ב-130 מדינות ברחבי העולם וגם בישראל. הארת מבנים בכחול הוא מיזם ארצי המתקיים זו השנה השנייה בהובלת המשרד לביטחון לאומי-המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת 105 והרשות הלאומית לביטחון קהילתי, אליה שותפים גם עיריית כפר סבא והרשות העירונית לביטחון קהילתי – המקיימת לאורך חודש פברואר פעילויות שונות בשיתוף משרד החינוך בנושא גלישה בטוחה ברשת.
![](https://hasharon-post.co.il/wp-content/uploads/2024/07/452392358_1109638130593692_4413518069699543649_n-300x225.jpg)