חברת ינוב מדווחת על סיום שיווק פרויקט Y VISION בהוד השרון

חברת הנדל"ן ינוב, מהחברות הוותיקות באזור השרון, מדווחת על סיום שיווק פרויקט YVISION בהוד השרון. שנתיים לאחר השקת הפרויקט החברה לחברה נותר למכור את הפנטהאוז האחרון בפרויקט, שצפוי להתחיל להתאכלס בטווח הקרוב.

הפנטהאוז האחרון שנותר למכירה כולל 6 חדרים בשטח של כ-200 מ"ר עם מרפסת של כ-170 מ"ר המתפרסת על קומה שלמה וצופה לכל אזור השרון ותל אביב במחיר של החל מ-4.99 מיליון שקל.

לדברי שגיא לנצ'נר, מנכ"ל ובעלים של חברת ינוב, "לאחר שנתיים של שיווק מוצלח לפרויקט הדגל של החברה בהוד השרון נותר כעת למכירה הפנטהאוז האחרון. בהוד השרון יש ביקוש לדירות מיוחדות וגדולות, וזאת לאור העובדה שהמחיר עדיין אטרקטיבי ביחס לגוש דן ובקעת אונו. המחירים בהוד השרון עדיין מאפשרים לאותן משפחות להשתדרג וליהנות מדירה מיוחדת עם מרפסות גדולות וסטנדרט גבוה, ולכן הוד השרון הפכה לאחד מהיעדים שמושכים תשומת הלב בקרב רוכשי הדירות בישראל".

פרויקט Y VISION כולל שני בניינים בני 15 קומות ו-102 יח"ד. בפרויקט תוכננה קולקציה של 15 דירות מיוחדות וביניהם הפנטהאוז האחרון שנותר למכירה בקומה ה-15 והאחרונה. הפנטהאוז מתפרס על פני קומה שלמה ובעל 4 כיווני אוויר. קולקציית המיוחדות כוללות מיני פנטהאוזים, דופלקסים ופנטהאוזים מרווחים הממוקמים בקומות העליונות וכוללים מרפסות גדולות.

לפני כחודשיים נמכרו בפרויקט שני פנטהאוזים בני 6 חדרים בשטח של כ-180 מ"ר ומרפסת של כ-110 מ"ר במחיר של 3.75 מיליון שקל כל אחד, ולופט 6 חדרים בשטח של כ-180 מ"ר עם מרפסת של כ-30 מ"ר במחיר של 3.3 מיליון שקל.

חברת ינוב היא אחת מחברות הנדל"ן הוותיקות והפעילות ביותר באזור השרון. החברה מתמחה בייזום ובבנייה של פרויקטים למגורים לצד פעילות ענפה בתחום ההתחדשות העירונית וקידום פרויקטים בערים רעננה, הרצליה, כפר סבא והוד השרון.

 


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות