ראש עיריית כפר סבא, יהודה בן חמו מורחק ע"י המשטרה מכל הקשור לעירייה, אך מערך היחצנות בעירייה ממשיך ופועל ביתר שאת

פורטל השרון פוסט לפני כולם: השבוע הראשון של ראש עיריית כפר סבא, יהודה בן חמו ששוחרר בתחילת השבוע ממעצר הבית: החל מיום שני השבוע מורחק בן חמו מכל הקשור לעיריית כפר סבא, כך עד סוף אפריל. עדיין לא ידוע אם המשטרה תבקש הרחקה נוספת. 

השבוע, לאחר ששוחרר הגיע בן חמו לקאנטרי קלאב ברחוב בן יהודה, שם יש לו מנוי. בליווית אחיו מיקי וחברתו אילת שהגיעה עם בתה, הגיע בן חמו עם הפמליה לביקור במקום ושהה בו שעה ארוכה כשהוא מדבר עם אנשים שפגש במקום. המשפט הקבוע השגור בפיו הוא "אנשים שפיטרתי מנסים להתנקם בי". 
ברם, בן חמו אמנם מורחק מהעירייה אך מערך היחצנות שלו בעירייה פועל ביתר שאת: תושבת העיר הופתעה השבוע לקבל ניוזלטר מהעירייה כאשר בן חמו נראה בו מספר רב של פעמים.

כך למשל נראה בן חמו בשלל תמונות מטקס כלשהו שנערך לפני למעלה מחודש ובנוסף גם באזכור "מגן ראש העיר", – טקס עתידי האמור להתקיים בחודש יוני, בעוד כשלושה חודשים.

לפחות 10 תמונות בהם מופיע בן חמו פיארו את הניוזלטר בשיטת שיווק מתוחכמת: תמונותיו מציפות את הדף אך ללא שמו,. הטקס שהתקיים כאמור לפני למעלה מחודש ימים, הופיע השבוע בניוזלטר שנשלח לעשרות אלפי תושבים במייל. 

תמונות של בן חמו המורחק מהעירייה. הופצו השבוע ע"י דוברת העירייה, צאלה וקסמן גונן


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות