עוברים דירה? כך תבחרו חברת הובלות בשרון

שתים עשרה ערים, ארבע מועצות אזוריות ועשר מועצות מקומיות, הופכים את השרון לאחד האזורים המובילים בישראל בביקוש לשירותי הובלות. מעבר לכך, התמהיל המיוחד של מרכיבי האזור, מחייב את חברת ההובלות להיות רבגונית ולספק שירותי הובלה באזורים שונים – החל מבתים פרטיים במושבים שקטים ועד למגדלים בערים צפופות ואת כל זה לעשות במקצועיות ויושרה. כמו בענפי מקצוע רבים, גם ענף ההובלות מורכב ממובילים מצוינים לצד כאלה שלא היינו בוחרים לעבוד איתם. בחרנו להציג בפניכם 5 טיפים לבחירת חברת הובלות בשרון. טיפים כאלה שיכוונו אתכם בדיוק לחברת ההובלות המקצועיות והאמינה שאנו מעוניינים לשכור בעת מעבר דירה.
חשיבות בחירת חברת הובלות מקצועית בשרון

מעבר דירה מערב אלמנטים פיזיים לצד אלמנטים רגשיים. בסופו של דבר, אנו מעוניינים להוביל חפצים בעלי משמעות רגשית יחד עם רהיטים יקרים ואת כל זה צריך לעשות בבטחה ובשקיפות. לא הייתם מכניסים כל אחד לביתכם ואין סיבה שתעשו זאת בעת מעבר דירה.
מעבר לכך, החשיבות של בחירת מובילים טובים, יכולה לבוא לידי ביטוי גם בהתנהלות המעבר כולו. וויכוחים, העלאת מחירים ואפילו גניבות, הם דברים שלצערנו קוראים באופן יומיומי. בחירה נכונה של חברת הובלות, תמנע את התופעות הללו.

דגשים בבחירת חברת הובלות בשרון

אם להיות כנים, בחירת חברת הובלות בשרון דומה בכללותה לבחירת חברת הובלות בשאר אזורי הארץ. על מנת לעשות זאת בהצלחה, יש ליישם כמה טיפים – לא מסובכים מצד אחד אך בהחלט דורשים את תשומת לבכם מצד שני.

מתי מתחילים להתכונן

אחת השאלות שחוזרות ונשאלות היא מתי צריך להתחיל ולהתכונן למעבר דירה ומתי צריכים לבחור חברת הובלות? התשובה לכך קצת פחות פשוטה. באופן כללי מומלץ להתחיל ולחפש חברת הובלות בשרון בשלב מוקדם – בין חודש לחודשיים לפני המעבר. הסיבה לטווח הרחב היא העובדה ששירותי ההובלות בשרון מתאפיינים בעונתיות. ככל שמתקרבים לקיץ, הביקוש יעלה והקושי באיתור חברת הובלות מומלצת ילך ויגדל – מה שמצריך התארגנות מוקדמת. בחורף לעומת זאת, הביקוש נמצא בשפל ולכן איתור חברת הובלות מומלצת בשרון לא צריכה להיות קשה במיוחד.

המומלצים

המלצות היו מאז ומעולם אחת הדרכים הטובות ביותר לאתר בעלי מקצוע וענף ההובלות אינו שונה בכך. אם יש מאפשרותכם לאסוף חוות דעת חיובית ומהימנה על שניים שלושה מובילים, תוכלו לקצר באופן משמעותי את תהליך איתור חברת ההובלות. גם לא הצלחתם להשיג חוות דעת, תמיד תוכלו להיעזר ברשתות החברתיות או באתרי האינטרנט השונים לאיתור חברות הובלה ובעלי מקצוע.

איך תשוו מחירים

אם יש משהו יוצא דופן שמאפיין את שירותי ההובלות, הוא סטיית התקן הגבוהה שבין הצעות המחיר השונות שתקבלו. הסיבות לכך שונות ונעות בין מקצועיות ואמינות ועד לזמינות. בכל אופן, אנו ממליצים להשוות בין 3 ל-5 הצעות מחיר מחברות הובלה בשרון. כפי שתראו בהמשך, הצעת מחיר נמוכה במיוחד לאו דווקא מעידה על הצעה כדאית. בכל אופן מומלץ בחום שלא להסתפק בשיחת טלפון. כשמדובר בהובלות דירה, הסיכוי לאי הבנות ולבעיות עתידיות גבוה במיוחד. בקשו מחברת ההובלות להגיע לביתכם על מנת לתת לכם הצעת מחיר מדויקת.

הפגישה ומה לבדוק

כאמור, פגישה עם המובילים היא דבר הכרחי כשמדובר בהובלת דירה. מעבר להתרשמות, בקשו מהם לסקור יחד אתכם את תכולת הדירה שיש להוביל וכן את כמות הארגזים המוערכת. מעבר לכך, יש לבחון את תנאי ההובלה ולשאול האם נדרש מנוף לביצוע ההובלה. בנקודה זאת שווה להזכיר שכדי להוביל דירה בשרון יש לבחור בחברת הובלות בשרון – כזו שתוכל להגיע אליכם גם להצעת מחיר מסודרת.

הסכם עבודה

אנו ממליצים לעגן את הדברים שנקבעו בהסכם מסודר וברור. חוזה שכזה הכרחי לביצוע של כל הובלה שאינה הובלה קטנה.

בסופו של דבר, אנו מאמינים שבחירת חברת הובלות בשרון אינו דבר מסובך אך יחד עם זאת כן דורש חלק מזמנכם והתארגנות בשלב מוקדם. זכרו שתהליך מעבר דירה אינו דבר פשוט ושטעות בבחירת נותני השירותים עשויה לעלות ביוקר. קחו את הזמן ובצעו סקר שוק שבוחן את המחירים לצד השירות וכמובן – אל תוותרו על הצעת מחיר מסודרת ועל חוזה עבודה ברור.


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות