הוד השרון: סגן ראש העירייה, יגאל שמעון העלה ביקורת חריפה נגד האופוזיציה וחטף בחזרה מהתושבים

אמש, בישיבת הוועדה לתכנון ובנייה נדונה תוכנית לפתיחת רחוב הפרדס וחיבורו לכביש-4 לפתרון תחבורתי חשוב ומהותי לכלל תושבי העיר, הפקעת שטחי ציבור להקמת מוסדות חינוך וציבור כמו בית הספר הדמוקרטי בעיר, בית הספר למחוננים, גני ילדים, מוסדות תרבות. ובנוסף, צמצום יחידות הדיור בשכונה.

חברי האופוזיציה התנגדו "בניגוד להמלצת הצוות המקצועי ובניגוד לכל הסיסמאות האופוזיציה בעניין צפיפות הדיור", טען יגאל שמעון המכהן כסגן ראש העירייה "אין לי אלא להצר על החלטה/ התנגדות זו של חברי האופוזיציה הפוגעת הן בפתרונות תחבורה הכרחיים לעיר והן בהקמתם של מוסדות חינוך ותרבות. חברי האופוזיציה שהתנגדו אמיר כוכבי; יעל ברזילי, אביבה גוטרמן, נדב דואני, נוה גור, עדי בר מוחה החליטו להצביע נגד הצוות המקצועי שפעל למען תושבי העיר ואין לי אלא להתבייש בהחלטתם המונעת ממניעים פוליטים ולא למען תושבי העיר". 

חבר האופוזיציה, אמיר כוכבי:"תגיד גם שהתנגדנו לנסיון שלך לרמוס את זכות התושבים להתנגד על ידי כך שצירפת את כל ההתנגדויות למקשה אחת. תגיד גם שהתנגדנו לכך שנתת בעיקר לקבלנים ולעורכי הדין להתנגד בדיון הקודם ומנעת מתושבים את זכותם החוקית לטעון היום בפני הועדה. תגיד גם שהתנגדנו לתוספות הבניה שהזדחלו לתוכנית מאז הסיכומים האחרונים. תגיד גם שראש העירייה שהוא יו"ר הועדה שוב הפקיר אותך בחזית ולא טרח להגיע לישיבה. תגיד שגם סגן ראש עיר ושלושה חברי מועצה מהקואליציה עשו את הבחירה המצפונית ולא באו להצביע איתך. תגיד את כל זה ועוד". 

יגאל שמעון השיב:"אמיר. אני מאוכזב מאוד מההצבעה שלך אתמול ושל חבריך. בישיבת המליאה אמש היינו חייבים להיות מאוחדים למען תושבי העיר ולקבל את המלצת הצוות המקצועי. לא ציפיתי שההצבעה תהיה פוליטית וחשבתי שנקבל את ההצעה פה אחד. כשישבתי עם הנהגת ההורים של הדמוקרטי הבטחתי שנפעל לקבל את הקרקע לבנית בית הספר מייד עם אישור התבע ולא להמתין שנים. ההצבעה שלך ושל חבריך מרחיקה בשנים את הקמצו של בית הספר הדמוקרטי וגם את בית ספר למחוננים וגני ילדים ואנו עלולים לקבל מהוועדה המחוזית אישור לתוכנית. ללא פתיחת רחוב הפרדס כולל מחלף לכביש 4 חוסר אחריות ציבורית שלך ושל חבריך. לא האמנתי שתצביעו נגד ולכן לא חייבתי את חברי הקואליציה להגיע כי כאן זאת לא הצבעה פוליטית. הבקשה שלנו ושל הצוות המקצועי היתה לאשר כבר היום את הפקעת השטחים הציבוריים לבניית בתי הספר וגני ילדים ביקשנו לא לאשר אף היתר לפני פיתרון תחבורתי ופתיחת מחלף הפרדס לכביש 4 וכן ביקשנו להפחית את יחידות הדיור בתוכנית ואני לא מבין מה האינטרסים שלך ושל חבריך נוה גור עדי ברמוחה נדב דואני יעל ברזילאי ואביבה גוטרמן. להתנגד לכך. חבל. תנו הסברים לילדי הדמוקרטי. ולהורים שיאלצו להמתין עוד הרבה שנים לבניית בית הספר. חבל". 

עו"ד רני כהן, תושב העיר:"תושבי העיר אבדו אמון בהנהלת העירייה ויתכן שמכאן נבעה ההתנגדות… את המחלפים והתשתיות להורדת עומס התנועה היו צריכים לאשר מזמן. את הבניה לגובה לעצור מזמן…..וחוץ מזה שאתם דוחים במועצה באוטמט הצעות להפחתת הארנונה ואו להוספת סיעת שניה בימי שישי ואו להוזלת היולא ואן על הצעה שיכולה להיטיב עם הכיס של הציבור ומאדרים הרס פארק עתידים במרום ליסום חילופי קרקע, אז לא פלא שההצבעות יהיו גם פוליטיות.עצוב מאד מה שקורה בעיר שלנו". 


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות