מה הציפורניים שלך אומרות עלייך?

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

מסתכלת סביבך ורואה הרבה סוגים של מניקור? רוצה לעבור מהפך תדמיתי אבל לא יודעת מאיפה להתחיל? כדאי שתעצרי רגע לבחון מה הציפורניים שלך אומרות עלייך. קבלי את כל התורה על אצבע אחת

טיפולי מניקור מבוצעים בעיקר במטרה לטפח את כפות הידיים והציפורניים. במסגרת הטיפול ניתן להסיר עור יבש מסביב לאצבעות, לשייף את הציפורן ובמידת הצורך גם לקצץ ולעצב אותה. כתוצאה מכך, יש היום הרבה סוגים של טיפולי מניקור ועוד יותר סוגים של ציפורניים.
אבל מה כל ציפורן אומרת על בעליה ואיך אפשר לשנות את המראה החיצוני באמצעות בניית ציפורניים בלבד? מסתבר שיש הרבה דרכים להשיג את המטרה ואנחנו רק צריכות להיות מודעות לכך.

ארוך, קצר, קצוץ או מטופח – הגיע הזמן לבדוק

ההבדל העיקרי הוא בין ציפורניים ארוכות וקצרות. ציפורניים ארוכות מאפיינות נשים שמציבות את הטיפוח בראש סדר העדיפויות. נשים כאלה יסכימו להשקיע עוד כמה דקות מדי בוקר או ערב בשיוף של הציפורניים, במריחת חומרי הזנה ובליטוש הקצוות והסרת העור היבש. לעומת זאת, ציפורניים קצרות יופיעו אצל כאלה שמעדיפות להבליט את נשיותן באמצעות חלקי גוף אחרים.

הבדל לא פחות משמעותי קיים בין ציפורניים כסוסות ולא כסוסות. עצרי לרגע והסתכלי על הציפורניים שלך: אם הן כסוסות, מאוד יכול להיות שאת נמצאת במצב של סטרס תמידי. כמו כן, אם את יודעת שהציפורניים שלך כסוסות אפילו בלי להסתכל בהן, קחי בחשבון שמדובר על סימפטום מטריד ללחץ ומועקה וכדאי לך להתמודד איתו מוקדם ככל האפשר.

האם הצבע קובע את האישיות, או להיפך?

אי אפשר לבדוק מה הציפורניים שלך אומרות עלייך בלי להקדיש כמה מילים לצבע. אמנם יש צורך בהכללות כדי להגיע למסקנות, אבל בהחלט ניתן להצביע על מספר נקודות במערכת היחסים בין צבע הלק והאישיות.

נשים עם לק בצבע עז אוהבות למשוך תשומת לב ואין להן בעיה להיות במרכז העניין, לעומת נשים עם לק עדין או שקוף שהן בדרך כלל גם נחבאות אל הכלים. נשים כאלה רוצות לטפח את הציפורניים ולשמור על לוק אלגנטי, אבל הן מעדיפות לעשות זאת בעדינות.

בנוסף, נשים עם ציפורניים מלאכותיות לא מוכנות להתפשר על המראה החיצוני גם במחיר של מגבלות בתנועה, בעוד נשים שמורחות לק ג’ל יסכימו לשלם עוד כמה שקלים בשביל לשלב צבעים שונים על הציפורן.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, הצבע לא קובע את האישיות שלך אלא רק את התדמית. אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני וכדאי לך לבחור מלכתחילה בצבע מחמיא. בדקי איזה צבע מתאים לבגדים שאת לובשת, למסר שאת רוצה להעביר ולאירוע שאליו את מגיעה. במידה ותרצי להיכנס לעובי הקורה, תוכלי לעבור קורס בניית ציפורניים כדי לקבל את כל הסודות של אנשי המקצוע.


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות