רך במיוחד – איך לשדרג את השינה עם מזרן ויסקו

יש לא מעט אנשים שרגילים לישון על מזרן קשה שגורם להם לכאבים ולבעיות בשינה. אחד הפתרונות לכך הוא מעבר למזרן ויסקו – מזרן העשוי מחומר רך שהופך אותו למשטח נעים ורך במיוחד לשינה. הנה כל הפרטים

בחירה נכונה של מזרן משפרת את איכות השינה ולפיכך גם את איכות החיים. הבעיה היא שרבים מתפשרים על משטחים קשים שגורמים להם כאבי גב, בעיות שינה וקשיי ריכוז. הפתרון האידיאלי לכך נקרא "ויסקו": חומר אלסטי דמוי ג'ל שמנצל את היתרונות של טכנולוגיות חדשות ואף משלב אותן בשורה ארוכה של דגמים מובילים.

ויסקו ג'ל הומצא במקור עבור סוכנות החלל האמריקאית נאס"א, בעיקר בגלל שהוא רגיש לטמפרטורה ומשנה את צורתו כתוצאה מכך. מזרן ויסקו לשינה מנצל את התכונות המקוריות ומשדרג אותן. הויסקו מתחמם לטמפרטורת הגוף תוך כדי השינה וכך מקבל את הצורה המדויקת של כל אדם. בנוסף, הוא מסוגל לספוג את אנרגיית הגוף לתוכו ולפזר את הלחץ המופעל על גבי המזרן.

היתרונות של מזרן ויסקו

מזרן ויסקו מבטיח רמה גבוהה ובלתי מתפשרת של נוחות. מבחינה רפואית, הוא מומלץ לסובלים מפצעי לחץ ומאפשר למחזור הדם להמשיך בפעילותו הסדירה גם לאחר שינה ממושכת. כיום משמש הג'ל לייצור תוספת ריפוד לקסדות, בנעלי הליכה ועוד. הוא מומלץ על ידי רופאים ואנשי מקצוע להפחתת משקל הגוף בכיסאות משרדיים ומשולב גם בכיסאות גלגלים.

מלבד האמור לעיל, מזרני ויסקו מסוגלים לדחות אלרגנים בצורה טבעית לחלוטין. הם מתאימים לקהל יעד מגוון ולגברים, נשים וילדים בטווח רחב של גילאים. מזרן שמיוצר על בסיס חומרי ויסקו ג'ל מספק תמיכה אינדיבידואלית על ידי הרגישות לטמפרטורה ולמסת הגוף, אבל הוא גם עמיד לשנים רבות. נקודות הלחץ על המזרן הן מינימאליות וכך נמנעים שחיקה ובלאי.

איך תבחרו את המזרן המתאים?

ההצלחה של ויסקו ג'ל גרמה לקו ייצור שלם של מזרנים מהחומר הזה. מבחינתכם כלקוחות שמעוניינים לשפר את איכות החיים והשינה, הפתרון הוא לבחור את המזרן המתאים רק על פי פרמטרים אובייקטיביים.

מומלץ לבדוק את מידות המזרן ואת דרגת הקושי. רצוי שהמיטה תהיה ארוכה ב-10 ס"מ מהגובה, אך שתתאים גם לגודל החדר על מנת לאפשר כניסה ויציאה נוחים. המזרן עצמו חייב לאפשר זרימת דם חופשית לאורך שנת הלילה ועליו למנוע תחושות של לחץ באזור הגב, הצוואר והשכמות. אפשר לברר על תקופת ניסיון עם דגמים מסוימים של מזרני ויסקו ולישון עליהם במשך 14-30 יום ללא התחייבות לרכישה.

כדאי גם לבדוק את דרגת הקושי והתמיכה של המזרן. למרות שכל המזרנים בקטגוריה מיוצרים מאותו חומר גלם, עדיין קיימים הבדלים מסוימים בפרמטרים הללו. בשורה התחתונה, רמת הקושי צריכה להתאים למבנה הגוף ולהעדפות שלכם בלבד.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות