מפרגנים: בפתח תקווה נבחרה יועצת ראש העיר למעמד האשה

התמנתה יועצת ראש העיר למעמד האשה. לתפקיד נבחרה הגב' רחל אלון, אשר תחליף את הגב' חנה יאול אשר פרשה לגמלאות.
תפקידיה של היועצת לקידום מעמד האישה הם לפעול בתחום הרשות המקומית, לקידום מעמד האישה והשוויון בין המינים ולמניעת אלימות נגד נשים, לפעול למען שינוי במעמדן של הנשים בעיר פתח תקוה, בכל תחומי החיים: עסקים, משפחה, השכלה, רווחה, מצוקות כלכליות, התמודדות עם אלימות ועוד.

רחל אלון, בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך ותואר ראשון במדעי הסביבה, ניהלה בתשע השנים האחרונות את בית הספר הקהילתי נווה עוז, משמשת כמרצה באקדמיה בתחומים של חינוך והערכת המשאב האנושי, ושימשה גם כיועצת אסטרטגית לתהליכי חינוך והתפתחות אישיים וארגוניים.

רחל אלון "כיועצת ראש העיר למעמד האשה אני רואה בתפקיד הזדמנות לתת מענה ייחודי לאוכלוסיית הנשים בעיר, על כל גווניה. אני מאמינה גדולה בשיתופי פעולה ואעשה כל שביכולתי על מנת לתרום ולמנף את השותפויות לטובת כולנו".

ראש העיר איציק ברוורמן "תפקיד יועצת ראש העיר למעמד האשה הינו תפקיד בעל חשיבות רבה ברשות המקומית, ואני מאמין כי יש לספק מענה ייחודי המתאים לנשים במגוון הקהלים ובתחומים השונים. רחל מביאה עימה רוח חדשה ורעננה לתפקיד ויש לה את הכישורים והניסיון לבצע את המלאכה בהצלחה רבה. אני מודה לקודמתה בתפקיד, הגב' חנה יאול שמילאה את התפקיד במסירות ובמקצועיות וכעת פרשה לגמלאות".

רחל אלון, אם לשני ילדים, תושבת העיר. 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות