מה הופך את החולצות המודפסות לכל כך פופולאריות?

בלי ששמנו לב, הדפסה על חולצות הפכה להיות הבחירה הכמעט טבעית וברורה של לא מעט אנשים בעת שהם רוצים להעניק מתנה או מזכרת מקסימה. באירועי החתונה מעניקים חולצות כמזכרת, בחוגי הילדים השונים מדפיסים חולצות עבור הילדים ומחלקים במפגש הראשון, ואפילו בצה"ל משתמשים בטכנולוגיית ההדפסה לטובת הענקת מתנת סוף מסלול לחיילים. אם כן, מה הופך את החולצות המודפסות לסיפור הצלחה כל כך גדול?
1.מתנה בעלות נוחה

ראשית, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי מדובר על מתנה בעלות נוחה מאד. שוק המתנות הוא שוק פורה, שמתפתח ומתעצם יותר משנה לשנה. טרנדים עולים ויורדים, אך אם ישנה מתנה שנותרה כפי שהיא – קלאסיקה על זמנית, היא החולצות המודפסות. מעבר לכך, מדובר על מתנה שהעלות שלה לא נסקה לגבהים בעקבות הביקוש שלה, אלא נותרה במחיר נוח המתאים גם לקבוצות גדולות וגם לאנשים פרטיים.

לפרטים וקבלת הצעת מחיר להדפסה על חולצה בקרו באתר פונגו – הדפסה על חולצות בעיצוב אישי: www.pongoshirts.co.il

2.מתאימה למנעד רחב של גילאים

בעוד ישנן מתנות אשר מתאימות לטווח גילאים מסוים ולחוגים חברתיים שונים, חולצה היא פריט שיש לכל אחד – מקטן ועד גדול. הדפסה על חולצות פופולארית מאד גם בקרב חוגים מבוגרים בעת שמדובר על מתנה המוענקת במסגרת מקום העבודה, מוסד הלימודים או אירועים אחרים, ודומה הדבר גם בעת שמדובר בעולם הילדים. על החולצות ניתן להדפיס כיתובים שונים המוזמנים על ידי הלקוח, או לחילופין ניתן גם להדפיס תמונה וכך להפוך את החולצה לחגיגה בעלת אלמנט חזותי מרהיב.

3.לא ניתן לטעות איתה

בעת שמעניקים מתנה, רוצים להיות בטוחים כי מקבל המתנה יאהב אותה. החשש כי לא הצלחנו לקלוע למתנה לעתים יכול להביא אותנו לעשות בחירות פחות מוצלחות, אך בעת שמדובר על חולצה המוענקת כמתנה, פשוט אי אפשר לטעות איתה! את החולצה כמובן משדרגים עם כיתוב מדליק או תמונה מודפסת המתאימה למקבל המתנה, וכך הופכים אותה למתנה שמבטיחה שביעות רצון מלאה ממקבל המתנה.

4.מקופל בה מימד אישי

כיום תוכלו למצוא גם חולצות מודפסות בעיצוב אישי, המופקות על פי בקשתכם האישית. עם תחילת השירות של החולצות המודפסות, היה מדובר על חולצות שהגיעו עם כיתוב או תמונה מוכנים מראש, מבלי שהייתה לכם יכולת לעצב את החולצה בעצמכם. כיום, הודות לטכנולוגייה המתקדמת, אתם יכולים להיות מעצבי החולצה הבלעדיים. המשמעות היא שהמתנה שתעניקו הינה מתנה בעלת מימד אישי המתאימה למקבל המתנה.

5.מזכרת בדמות הדפסת תמונה על חולצה

החולצות המודפסות הן הרבה מעבר למתנה, אלא הן משמשות גם כמזכרת של ממש. בעת שאתם מעניקים חולצה המודפסת עם כיתוב אישי או תמונה מדליקה, אתם הופכים אותה לפריט המשמש כמזכרת מכם. אתם רוצים להבטיח כי מקבל המתנה יקשור את המתנה בזיכרון מכם? עם החולצות המודפסות אתם מבטיחים לעצמכם שאכן כך יהיה הדבר. לכל מטרה, ובכל גיל – החולצות המודפסות מתגלות כסיפור הצלחה!

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות