עיצוב מארזי לידה

אחד הטרנדים הנהדרים ביותר שהגיעו לישראל הוא שליחת מארזי לידה ליולדת כמתנת לידה נפלאה כשהיא עדיין בבית החולים או כבר בבית. כל מתנה כזאת מרחיבה את הלב ומשמחת מאוד
 
ישראל, ארץ משפחתית מאוד שיש בה המון לידות וחגיגות שלמות סביב הילדים, מתחילה את המסיבה כבר בחדר היולדת, יום או יומיים לאחר הלידה. בשנים האחרונות מתרבות החברות של מארזי לידה ומתנות ליולדות ולתינוקות באריזות מקסימות ומשובבות נפש. השמחה בחדר היולדת רבה, המתנה מגיעה בדיוק בזמן עם כל הדברים החמודים של יולדת כזאת צריכה, כך שבחירת מארזי לידה ליולדת הופכת להיות כבר הרגל מקסים של מתנה נוספת לרשימת המתנות שאפשר להעניק לאנשים היקרים לכם. המארזים מתחלקים לפי חברות, מוצרים, מחירים של החבילה, משלוחים לאזורים מסוימים והעדפות שונות.

מארזים שחושבים גם על היולדת

לרוב, מנסים לחשוב גם על פינוק נחמד ליולדת ולא רק לתינוק. כך, נוצרים מארזים שבהם תוכלו למצוא מוצרים שונים גם לאמא, כמו ערכות טיפוח שונות לאישה או חלוקים, תלוי במידת הקרבה שלכם ליולדת וההיכרות שלכם אתה. בדרך כלל מארז גדול כזה גם עולה יותר ולכן זה גם תלוי בתקציב שלכם וכמה התכוונתם להוציא. עיצוב מארזי לידה כאלה יכלול בתוכו כמה שיותר מוצרים שמעוצבים באותם צבעים, כאשר לא חובה לקנות היום לפי החלוקה המסורתית לוורוד וכחול, אם כי בדרך כלל זה נשמר במארזי לידה רבים. בכל זאת, גם המסורת חשובה.

מה כוללים מארזי לידה?

מארזי לידה מעוצבים שכאלה מגיעים בצורות שונות של אריזה, כדי לנסות להקטין את החבילה ככל האפשר מצד אחד, אבל גם להכניס לתוכה כמה שיורת פריטים מצד שני. עיצוב מארז הלידה בצורת עוגה גבוהה או באריזות קרטון רב שימושיות הופך אז להיות חלק מהמתנה. האריזה עצמה יכולה לשמש את האמא גם הלאה לאחסון חפצים שונים ולכן כדאי לשים לב לעיצוב של המארז. יש כאלה שמגיעים בסלסילות ויש כאלה שבקופסאות קשיחות ומעוצבות כדי שיהפכו לתיבת אחסון לחיתולים או תכשירים או ציוד כלשהו לתינוק לצד השידה. כך, הופך מארז הלידה למתנה שנשארת זמן רב אחר כך.

מארזי לידה מעוצבים לכל משפחה

היום, כשנולדים כל כך הרבה תאומים או שלישיות, יש גם מארזים שמעצבים מראש בגדלים אלה שיספיקו לכולם, והיצירתיות חוגגת בהם. בכל המארזים, גם ליחידים, תמצאו שם פריטים כמו פריטי לבוש לתינוק, חיתולי טטרה, סיכת חמסה, דובונים ובובות, גופיות ורגליות חמות, שמיכות ומגבות לתינוק, בקבוקים שונים ועוד. כולם בצבעים שאתם יכולים לבחור לטעמכם בדרך כלל. עוד יש לזכור כי מארזי לידה מעוצבים נשלחים ליולדת כמה שיותר מוקדם כדי להגיע אליה עוד בבית היולדות אבל לא תמיד אפשר להבטיח שזה יגיע לשם. לכן, תוכלו להוסיף לה למארז הלידה גם פריטים נוספים שיהיו שימושיים בבית, לאחר שיחזרו.
המאמר מוגש באדיבות אתר טליס אריזות: www.talis.org.il


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות