מגלים את רומא בחופשה כשרה

בחופשות הקודמות שלכם בחו"ל שהיתם במלונות שהיו מרחוקים מבתי הכנסת, מבית חב"ד, ממסעדות כשרות ואף הבאתם קופסאות שימורים על מנת לשמור על תזונה כשרה לאורך הטיול. תשכחו מכל מה שהכרתם – את החופשה הבאה שלכם אתם הולכים לערוך בפורמט של החופשה הכשרה. כיום, תוכלו למצוא במגוון יעדים וגם ברומא, את המלונות הכשרים הממוקמים בקרבת מקום אל כל האתרים היהודים, החנויות הכשרות ואפילו תוכלו להנות מאוכל כשר בכותלי המלון. חלמתם תמיד על חופשה ברומא? קדימה! לכו לארוז תיק.
 
בחרתם במלון כשר – מה מצפה לכם?

בעת שיוצאים לחופשה בישראל, הרי שקל יותר להסתדר מבחינת כשרות. מה קורה בעת שמדובר על חופשה בחו"ל? כיום ערים רבות בעולם, ביניהן גם רומא, מציעות את השירות של המלונות הכשרים שהופכים את החופשה שלכם לכל מה שתמיד רציתם: גם להנות וגם לשמור על אורח החיים שלכם. אם כן, בעת שבחרתם במלון כשר – למה תוכלו לצפות? ראשית, בתי המלון מעניקים לכם חדרים בקומות נמוכות במלון. המשמעות היא שבעת השהות שלכם עם כניסת השבת, תוכלו להתנייד אל קומת הלובי ואל היציאה מהמלון ברגל מבלי להטריח את עצמכם בירידה ברגל מקומות גבוהות.

כמו כן, תוכלו להנות מטיימרים על המנרות בשבת, מזון כשר ואפילו בית כנסת במרחק הליכה. כמו כן, ישנם בתי מלון שבמרחק מזערי מהם תוכלו להגיע אל מגוון חנויות כשרות המציעות מזון כשר. כך, מלון כשר ברומא הופך את החופשה שלכם למהנה במיוחד, תוך שהנכם שקטים ורגועים כי תוכלו לשמור על אורח החיים שלכם גם בעת שאינכם בישראל בסביבה המוכרת שלכם.

חוויה נפלאה גם לאלו שאינם שומרים כשרות

השאלה הגדולה שעולה היא האם מלונות כשרים ברומא מתאימים גם לכאלו שאינם שומרי כשרות. התשובה היא כמובן שכן. לא מעטים בני הזוג או המשפחות, בהם יש חבר משפחה אחד ששומר כשרות. בעת שאתם אינכם שומרי כשרות, הרי שיהיה קל לכם להסתגל לכל סביבה מבחינת מזון ואורח חיים, אך עבור מי ששומר כשרות, הרי שלו עתיד להיות קצת יותר קשה. במקרים שכאלו, חשוב מאד שתתאימו את עצמכם למי ששומר את הכשרות, ותאפשרו לו להנות מהחופשה בראש שקט. חשוב לציין, כי בעת שאתם מתארחים במלון כשר, עליכם לכבד את הסביבה ואת הכשרות.

הזדמנות נפלאה לחגוג חג ברומא

תמיד רציתם לנסוע לרומא בתקופת החגים ולהנות מהעיר הנפלאה, תוך שמירה על המסורת היהודית? עם המלונות הכשרים תוכלו לעשות זאת בלי שום בעיה! חופשה כשרה ברומא היא חופשה שבה אתם יכולים להרגיש הכי בבית שרק אפשר. דמיינו לעצמכם את המסורת והחגים היהודים, הנחגגים כפי שתמיד הכרתם וכפי שאתם אוהבים, רק שהנוף איתו אתם חוגגים הוא נוף איטלקי בעיר רומא. כעת, תוכלו לעשות זאת בלי כל בעיה ובלי שום הקרבה מצידכם. המלון הכשר מנגיש לכם חוויה של חופשה אידיאלית בכל עת, גם בתקופת החגים.

המאמר באדיבות אתר וילות הנופש של איטליה – קאזה איטליה

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות