סיור נגיש בברלין עם חברת Berlin4u

ניתן לומר ללא כל ספק שברלין היא אחת הערים האהובות ביותר לטיול על הישראלים. מעבר לכך שרבים אוהבים לטייל בה ולגלות אותה במספר ביקורים שונים, הרי שהיא מתאימה לקהלים רבים – החל מטיול משפחות, דרך טיולים רומנטיים ואפילו עבור סיור בברלין לנכים. גם לבעלי מוגבליות מגיע לטייל ולגלות את העיר הנפלאה, ותתפלאו לגלות כמה היא ידידותית עבור קהל זה.

מה המשמעות של סיור נגיש בברלין?

בעת שמדובר על הסיורים הנגישים, מדובר על אתרים שנבדקו מבעוד מועד, שהוכחו ככאלו המתאימים לבעלי נכות מסוגים שונים. ישנם אנשים בעלי מוגבלויות, הנעזרים דרך קבע בכסא הגלגלים. המשמעות היא, שבעת שהם יוצאים לטייל, חשוב לוודא כי באתרים בהם עתידים לבקר ישנה גישה לנכים עם כסאות הגלגלים והעגלות השונות. חברה מקצועית המתמחה בסיורים מודרכים בברלין, תערוך את לוח הזמנים של הטיול על פי אתרים ידידותיים המאפשרים גישה נוחה לכל המטיילים. ברלין, עיר הבירה הגרמנית, ערוכה לארח את מיטב הקהלים, גם את אלו הזקוקים לתנאים ייחודים ולדרכי גישה נוחות.

סיור בברלין – לא רק לבעלי מוגבלויות

אם אתם רוצים להתלוות אל בן או בת הזוג, לילד או הילדה שלכם או לחבר קרב שהינו בעל מוגבלות – הרי שאתם יכולים. הטיול הינו טיול לכל דבר, כאשר הדבר המבדיל אותו מסוגי הטיולים האחרים, הוא האחריות שמגלים מארגני הטיול כלפי המטיילים בעלי המוגבלויות, וכך מוודאים ללא צל של ספק כי כל אתר ערוך ומוכן לקבל את אותם המטיילים בזרועות פתוחות עם דרכים נוחות לגישה. לכן, בעת שאתם רוצים להתלוות לטיול שכזה גם אם אינכם בעלי מוגבלות, הרי שאתם מוזמנים לגלות את ברלין תמיד.

אחריות מלאה כלפי המטיילים

בעת שמדובר על הסיורים הנגישים, הרי שישנה אחריות גדולה וחשיבות עצומה לחברה שאיתה תבחרו לטייל. סיורים בברלין לבעלי מוגבלויות מתחילים כבר מהרגע שבו נוחת המטוס בשדה התעופה. הצוות שיארגן את הטיול, ידאג להוביל אתכם אל המלון בדרכים נגישות וידידותיות, לארגן לכם דרך עם גישה נוחה ושכל הצרכים להם אתם זקוקים ימולאו ללא כל פשרה.

ברלין – רק בשבילכם

ברלין הינה עיר ידידותית מאד, כך שתוכלו להשתמש ברכבות ובאוטובוסים ללא כל בעיה. מרכזי קניות ומוזיאונים מאפשרים גישה נוחה באמצעות כסא הגלגלים וגם במסעדות ובמקומות הבילוי האחרים סוללים את דרככם בקלות על מנת לקבל אתכם בזרועות פתוחות ובקבלת פנים חמימה. בעת שתטיילו בסיור מאורגן מראש המתאים לכם – הרי שאתם מבטיחים לעצמכם טיול מוצלח במיוחד.

גם אם אתם נעזרים בכסא גלגלים קבוע או בקלנועית כי הנכם כבדי משקל או תנועה – אתם יכולים להצטרף אל הטיוילם הנגישים ולזכות לגלות את העיר האירופאית הקסומה בטיול המתאים למידותיכם במיוחד! כל שנותר לכם הוא לארוז תיק, להתמלא באנרגיות טובות ולצאת אל החופשה הבאה שלכם!

להזמנת סיורים בברלין עם מדריך ישראלי בקרו באתר ברלין4יו

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות