יבוא תכולת בית מסין – הדרך הבטוחה לחיסכון בעלויות עיצוב וריהוט הבית

בשנים האחרונות החלו ישראלים רבים לייבא חומרי גלם, פריטי נוי, מוצרי חשמל ורהיטים לבית מסין. בעקבות יוקר המחיה בארץ ופערי התיווך העצומים הבינו ישראלים כי באפשרותם לחסוך עלויות גבוהות באמצעות יבוא התכולה מסין, עם זאת יש לזכור כי יבוא מסין אינו דבר של מה בך. לכן, כדי לייבא תכולת בית מסין מומלץ לפנות לחברה מקצועית המלווה אתכם לאורך כל שלבי הקנייה, החל מייעוץ הניתן כבר בארץ במהלכו מתרשמים מקטלוגים של יצרנים בסין, דרך ליווי צמוד במהלך הרכישות בסין, וכלה באיסוף הפריטים המיוצרים בסין, שילוח מכולה לארץ, שחרור ממכס והובלה לבית הלקוח.

יבוא בעזרת חברה מקצועית

חברה המתמחה בשירותי יבוא תכולת בית מסין מעניקה שירות מקצועי וליווי צמוד ללקוח לכל אורך הדרך. כבר בפגישת הייעוץ בישראל ניתן לעיין בקטלוגים ובאתרים של יצרנים וספקים סיניים אמינים ואיכותיים. לאחר מכן קובעים מועד לנסיעה לסין, צוות מקומי של החברה בעלת הסניפים בסין מצטרף ללקוח ומלווה אותו למשך מספר ימים במהלך הביקורים באולמות התצוגה של היצרנים והספקים המקומיים.

לאחר בחירת תכולת הבית בסין הלקוח שב לישראל וצוות החברה מפקח על הייצור ומבצע בקרת איכות. שירות זה חשוב ומומלץ כדי להבטיח את איכות הפריטים, וכדי למנוע מקרים בהם היצרן הסיני שולח פריטים מאיכות ירודה או פריטים שלא יוצרו בהתאם לדרישת הלקוח. בנוסף, צוות החברה מפקח על אריזת הפריטים השונים.

לאחר ריכוז כל הפריטים שיוצרו במפעלים שונים בסין, צוות החברה דואג לשילוח אמין של תכולת הבית. עם הגעת המכולה או המכולות לישראל החברה משחררת את הפריטים מהמכס ומציעה ללקוח הובלה עד לביתו, במקרים מסוימים ניתן להזמין גם שירות של התקנת רהיטים ופריטים אחרים בבית הלקוח.

שירות מקצועי חוסך זמן ועלויות

ראוי לציין כי ניתן לייבא את תכולת הבית מסין באופן עצמי אך אז יש להתמודד מול ספקים ויצרנים הממוקמים הרחק מישראל, ויש להתמודד עם בעיות תקשורת ולוגיסטיקה. לכן, מומלץ לפנות לחברה מקצועית המספקת קשת רחבה של שירותים, חשוב לבחור חברה עם נציגויות בסין וצוות מקומי הדובר אנגלית רהוטה.

אמנם, הלקוח אינו חייב לנסוע לסין כדי לבחור את תכולת הבית מאחר וכיום ניתן לעיין בקטלוגים הנמצאים במשרדי החברה ולבחור מתוכם. עם זאת, לרוב נהוג לארגן נסיעה לסין כדי לראות מקרוב את איכות הפריטים וכדי לנהל מו"מ יעיל מול הספקים והיצרנים המקומיים. בגלל הבדלי התרבות והשפה אין לקחת סיכונים מיותרים וחשוב להגיע לפגישות עם הספקים השונים עם מלווה מנוסה המדבר סינית ומייצג את האינטרסים של הלקוח.

כדאי לדעת כי יבוא תכולת בית מסין יכול להביא לחיסכון משמעותי בעלויות הקמת הבית ועיצובו. ניתן לייבא תכולת בית מלאה או חלקית, לרבות חומרי גלם לבנייה, רהיטים, מוצרי טקסטיל, גופי תאורה, מוצרי חשמל, פריטי נוי, אריחי קרמיקה, כלים סניטריים וכיוצא בזה.

קראו עוד בנושא: להתחיל לייבא מסין בארבעה צעדים

 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות