מפקד פיקוד העורף, האלוף יואל סטריק, התארח עם צוותו ביום א’ האחרון, 5.6.16 בעיר רעננה
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

 מפקד פיקוד העורף, האלוף יואל סטריק, התארח עם צוותו וזכה לקבלת פנים חמה, ולמפגש עם ראש העירייה זאב בילסקי, סגני ראש העירייה, חברי מועצת העיר, מנכ”לית העירייה ובכיריה.

במהלך הביקור הועברה לאלוף סטריק סקירה מעמיקה אודות היערכות העיר מבחינה ביטחונית בשגרה ובחירום, מאת ראש העירייה, זאב בילסקי, מנכ”לית העירייה מיכל הירש-נגרי, וקב”ט העירייה משה פישמן שציינו בדבריהם את שיתוף הפעולה התמידי של העירייה עם פיקוד העורף, לרבות השתתפות העיר בתרגילי סימולציה לחירום מטעם הפיקוד, בהם זכתה בציונים גבוהים במיוחד.

האלוף סטריק, שיבח את מוכנות העיר רעננה וכתב בספר המבקרים של העיר: “אני יוצא מכאן מלומד יותר, אך יותר מכך, עם תחושת ביטחון עמוקה באשר לתפיסת האחריות של הרשות. יישר כוח ובהצלחה”.
כן שיבח האלוף את מוכנות העירייה לחירום, ואת שיתוף הפעולה הפורה בין כלל האגפים ומנהליה, והביע את נכונותו ורצונו התמידי ללמוד אודות יוזמת מקומיות של מוכנות, הניתנות ליישום במדינה כולה.

ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, הודה לאלוף סטריק על ביקורו ועל דבריו: “ברעננה המוכנות לחירום, שמשמעותה הצלת חיים הינה ערך עליון. זוהי חובתנו החשובה ביותר ומחויבותנו כלפי תושבי העיר”.

בתמונה: ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, מעניק לאלוף סטריק תעודת הוקרה במהלך הביקור. 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות