הסרת שיער לגברים- חלקית או מלאה

 
גברים החלו להיות מודעים למראה שלהם והם מטפחים את עורם ומראם, עוסקים בספורט כדי לחטב את גופם, ומקפידים על לבוש נאה בהתאם לתכתיבי האופנה האחרונה. הגבר המטרוסקסואל דואג למראהו החיצוני ולכן רבים פונים למכוני הסרת שיער כדי ליהנות ממראה חלק, אלגנטי ובעיקר אסתטי. ראוי לציין כי יש גברים המסירים שיער מכל חלקי הגוף, גם באזורים אינטימיים כמו ישבן וערווה בעוד אחרים מעוניינים להסיר שיער רק מאזורים חשופים כמו עורף, גב, חזה וכתפיים. יש מגוון שיטות להסרת שיער המיועדות לגברים, בין השיטות המומלצות ניתן למצוא הסרת שיער בשעווה.

אידיאל יופי חדש

עידן הגברים המטרוסקסואלים, המודעים למראה שלהם ומטפחים עצמם ללא הרף, רק הולך וגובר עם השנים. עידן זה התחיל עם גברים מובילי דעה הנחשבים למודל לחיקוי כמו שחקן הכדורגל האגדי דיוויד בקהאם, ואכן בשנים האחרונות ניתן לראות ברשתות הפארם שלל מוצרי טיפוח ויופי לגברים המודרניים, וגם מכוני האסתטיקה החלו להציע שלל טיפולי יופי וטיפוח לגברים, בין היתר גם טיפולי הסרת שיער בלייזר, בשעווה ובשיטות נוספות.

אידיאל היופי החדש לגברים צובר תאוצה וכיום ניתן לראות בים, במכוני כושר ובכל מקום אחר גברים רבים עם חזה חלק ואסתטי ללא שיערות, ועם גב חשוף בלי שיער. גם הנשים מעדיפות את הגברים שלהם חלקים ונעימים למגע, לכן אין זה פלא כי עוד ועוד גברים פונים למכוני האסתטיקה כדי להסיר שיער מגופם. כאמור, יש מספר שיטות להסרת שיער לכן כדאי לקבל ייעוץ מקצועי על מנת לבחור בשיטה המתאימה והיעילה ביותר לגבר.

למה לבחור בשיטת הסרת שיער בשעווה?

מכוני אסתטיקה רבים פונים לגברים ומציעים עבורם שלל טיפולי יופי וטיפוח, לרבות טיפולי פנים, אנטי אייג'ינג, אקנה, פיגמנטציה ועוד. עם זאת, הטיפול הפופולרי ביותר הוא הסרת שיער לגברים בלייזר או בשעווה. הסרת שיער בשעווה מתאימה לכל אחד ולכל סוגי השיער והעור. גם שיטת הסרת השיער בלייזר נחשבת לפתרון איכותי ויעיל אך היא אינה מתאימה לכולם. הסרת שיער בשעווה היא שיטה בטוחה, יעילה ומהירה, ניתן להסיר שיער מכל אזורי הגוף, לרבות עורף, כתפיים, גב, חזה, בית שחי, ישבן, רגליים וידיים.

עם זאת, חשוב לפנות רק למכון מקצועי המתמחה בטיפולי הסרת שיער בשעווה, כך ניתן להימנע מבעיות העלולות לנבוע כתוצאה מטיפול שאינו מקצועי. אחרי הסרת השיער צומח שיער חדש פלומתי ורך למגע, כך שטיפול הסרת השיער הבא קל ומהיר יותר. יודגש כי טיפולי הסרת שיער בשעווה זולים בהשוואה לשיטות אחרות אך התוצאה המתקבלת משביעה רצון ונשמרת לאורך זמן.
מינימום כאב

גברים חוששים לעתים מטיפולי הסרת שיער בשעווה בגלל חוסר ידע ועקב מחשבה כי הטיפול כרוך בכאב רב. לכן, כדאי לדעת כי הסרת שיער בשעווה כרוכה במינימום כאב, כל עוד פונים לשעוון מקצועי המשתמש בחומרים איכותיים ומבצע את עבודתו ביעילות ובמיומנות גבוהה.

לקריאת המשך בנושא הסרת שיער היכנסו לכאן

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות