פעילות לכל המשפחה באיזור השרון

 
בחירת פעילויות לכל המשפחה יכולה להיות משימה מכפי שנהוג לחשוב. אפילו באיזור הומה כמו השרון, יש מגוון רחב של שיקולים אליהם אנחנו נדרשים להתייחס. קודם כל, חשוב להתאים את אופי הפעילות לתחומי העניין של בני המשפחה. רצוי לבדוק מראש איזו פעילות מתאימה לכל גיל ובאיזה תאריך כדאי לצאת אליה. אפשר לקבל המלצות מחברים ולארגן פעילות שמשותפת למספר קבוצות. כך ניתן גם לחסוך בהוצאות ולצאת מגבולות איזור השרון כדי לטייל בצפון ובדרום.

שנית, בחירה של פעילות לכל המשפחה מחייבת שמירה על מסגרת התקציב: אין סיבה לשאת בהוצאות מיותרות כדי לבלות כמה שעות של זמן איכות משותף עם הילדים וההורים. הדרך לעשות זאת היא להשוות מחירים של פעילויות ואטרקציות, להישאר עם אצבע על הדופק כדי להתעדכן לגבי מבצעים ולנצל הטבות של חברות אשראי, בנקים או מקומות עבודה. באיזור השרון יש מגוון רחב של פעילויות לכל המשפחה ולכל אורך השנה, כמעט ללא הגבלה וללא תלות בתנאי מזג האוויר.

טיולי שטח בג'יפים וברגל

יש כמה הצעות שיכולות לשדרג חופשה משותפת של הורים וילדים. אופציה אחת היא לתאם טיולי שטח ולצאת לסיור שמשלב בין הנאה, בטיחות ומקצועיות. טיולי ג'יפים מאסטר טריפ מאפשרים לכל אחד לנהוג בדרכים מדהימות ולעצור להתרעננות בנקודות נוף ותצפית. הורים לילדים יכולים לשלב הפסקת קפה עם עוגות בית, ללון במקומות מסודרים ולהדליק מנורה בשעות הלילה. פעילות שטח מן הסוג הזה מקרבת בין בני המשפחה והיא מבטיחה חוויה בלתי נשכחת.

אפשרות לא פחות אטרקטיבית לפעילות באיזור השרון היא לארגן טיול הליכה ממש מתחת לבית. באיזור עמק חפר והשרון מסתתרים אתרי מורשת, נחלים ופארקים. אפשר להתחיל בנחל אלכסנדר ולהמשיך למשמר השרון כדי לקחת חלק בחוויה קיבוצית. מי שרוצה להפתיע את הילדים צריך לקחת אותם לפארק הבוטני ביישוב בחן, או לעלות צפונה לאיזור פרדס חנה ולנגב חומוס אותנטי וטעים.

פינוקים, ספא ובתי מלון

אחד היתרונות הגדולים של מגורים באיזור השרון הוא שתמיד ניתן למצוא בתי הארחה מפנקים. אפשר להגיע למושב חגלה בעמק חפר ולהעביר סוף שבוע שלם בחווה אורגנית, או להתעניין לגבי מסעדות ובתי קפה בסביבת הוד השרון, הרצליה, רמת השרון וכפר סבא. בתי המלון של איזור השרון לא נופלים מאלו של תל אביב ואילת. למעשה, תיירים מכל רחבי העולם מגיעים בשנים האחרונות לאיזור על מנת לשלב בין אקלים נוח ואיכות חיים גבוהה.

בחירה של פעילויות ואטרקציות היא חלק בלתי נפרד מהתא המשפחתי. נסו ליהנות מהתהליך ולא רק מהתוצאה, ערבו את הילדים בתהליך קבלת ההחלטות ואל תחששו לצאת להרפתקאות. בררו על טיולי ג'יפים מאסטר טריפ או טיולים רגליים, והשאירו מספיק זמן כדי לבלות ולנוח באחד מבתי המלון המפוזרים באיזור.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות