23 דירות נמכרו תוך חודש בפרויקט "24" מגדל המגורים החדש בלב כפר סבא

 
23 דירות נמכרו בשבועות האחרונים במסגרת קבוצת רכישה שחברת אלדר השקעות מארגנת לצורך הקמת פרויקט "24" במרכז כפר סבא. מדובר בפרויקט הממוקם ברחוב ירושלים 24 סמוך לקניון ערים, היכל התרבות, המדרחוב ועוד.

ביום שישי האחרון (16.10) נערך במתחם אירוע מכירות במסגרתו הגיעו כ-70 זוגות צעירים ומשפרי דיור וכבר ביום האירוע נחתמו 8 הרשמות ובשבוע הקרוב צפויים להיחתם חוזים עם עוד מספר משתתפים.

פרויקט "24" הינו מגדל המגורים הגבוה ביותר במרכז העיר בן 15 קומות המציע לובי מפואר עם חלל תקרה בגובה 6 מטרים, טרקלין דיירים, חדר עגלות, חדר אופניים ועוד. סך הכל המגדל יכלול 54 דירות גדולות במיוחד בנות 4 ו-5 חדרים, דירות דופלקס גן ופנטהאוזים מהם נשקף נוף פתוח לכל אזור השרון. הפרויקט מציע לדיירים דירות ענק, הכוללות חלל מגורים מרווח, פינת משפחה, פינת אוכל, חדר ארונות ועוד. לרשות דיירי המגדל יעמדו שלוש קומות של מרתפי חנייה ומחסנים. דירת 4 חדרים נמכרת במחיר התחלתי של 1.7 מיליון שקל.

לדברי עדי דנה מנכ"ל אלדר השקעות "מדובר במיקום יוצא דופן מכיוון שהוא יוצר שילוב מבוקש של נגישות, מגורים ליד כל מה שחשוב ואוכלוסייה חזקה. מבדיקה שערכנו טרם תכנון הפרויקט עולה כי האוכלוסייה באזור זה ממעמד סוציו אקונומי בינוני-גבוה הכוללת אוכלוסייה ותיקה של שכונת "המושבה" ומשפחות צעירות המעוניינות להתגורר במרכז העיר בלבד".

רכישת הדירות במגדל המגורים "24" מתבצעת באמצעות "קואופטריב נדל"ני", קבוצת רכישה המתארגנת ביוזמת ובניהול חברת אלדר השקעות, אשר תרכוש ביחד את הקרקע ותקים את הבניין כקבוצה. מדובר בחברה המתמחה בייזום פרויקטי נדל"ן בישראל תוך התמחות בקבוצות רכישה. פרויקט הדגל של אלדר השקעות הוא מגדל "מרום נגבה" ברמת גן המתנשא לגובה של 32 קומות ובו 120 יח"ד. הפרויקט נמצא בשלבי ביצוע ונבנה על ידי אלקטרה בנייה. בנוסף, לאחרונה החברה השלימה גיבוש של קבוצת רכישה לפרויקט "הבית הירוקה" בשכונה הירוקה בכפר סבא.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות