פתרונות מתקדמים ואמינים ליבוא פרללי (מקביל) מסין
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

 
יבוא מקביל (Parallel) מאפשר ליזמים וליבואנים למכור בארץ מותגים מוכרים ומצליחים למרות שקיים יבואן רשמי לכך. במקרים רבים ניתן לייבא במקביל מגוון רחב של מותגים ומוצרים איכותיים ולמכור אותם בשווקים בארץ במחירים זולים ממחירי היבואן. מאחר והיבואן כבול להסכמים מחייבים מול המותג העולמי, ועליו להשקיע ממון רב בפרסום ובהחדרת המוצרים לרשתות השיווק ולתודעה של קהל הלקוחות, הרי יבוא מקביל מאפשר למכור את אותם המוצרים ללא העלויות הגבוהות עמן נאלץ היבואן הרשמי להתמודד. לכן, צרכנים רבים בארץ ובעולם מחפשים מותגים המיובאים ביבוא מקביל על מנת לחסוך עלויות. כדי לייבא במקביל מוצרי מותגים מוכרים ומובילים חשוב לפנות לחברה המתמחה בנושא, וראוי לציין כי עיקר היבוא המקביל מגיע מסין.

למי כדאי לייבא?

יבוא מקביל, הנקרא לעתים גם יבוא אפור, מאפשר למכור בארץ מוצרים ופריטים של מותגים מוכרים גם ללא הסכמת היבואן המקומי והמותג עצמו. עם זאת, חשוב לדעת כי יבוא פרללי מחייב בדיקה מעמיקה על מנת לוודא כי המוצרים אינם נמצאים תחת פיקוח ויש לבדוק היטב את איכות המוצרים וזכויות הקניין הרוחני. למעשה, יבוא מקביל מאפשר ליזמים לייבא ארצה מוצרים ממותגים שאינם נרכשים ישירות דרך המותג אלא בעקיפין. בסין ניתן למצוא שפע הזדמנויות עסקיות כדי לייבא במקביל שלל פריטים ומוצרים ממותגים, במחיר מוזל בהשוואה למחיר שהיבואן הרשמי בארץ משלם למותג תמורת אותם המוצרים. פערי התיווך מאפשרים ליזם להפיץ את המוצרים בארץ ולמכור אותם במחיר זול יותר בהשוואה למחירי היבואן הרשמי, וציבור רחב של קונים מחפש פריטים אלה כדי להוזיל עלויות וליהנות ממוצרי המותג האהוב עליו במחיר משתלם ואטרקטיבי.

יבוא מקביל מסין

כאמור, ניתן למצוא בשווקי סין מגוון רחב של מוצרי מותגים במחירים אטרקטיביים וכך ניתן לייבא את הפריטים הממותגים ולמכור אותם במחירים מוזלים בהשוואה למחירים הרגילים בארץ שנקבעים על ידי היבואן הרשמי. עם זאת, חשוב להתמצא בחוקי היבוא המקביל ובתקנות של זכויות הקניין הרוחני כדי שלא להיקלע לסכסוך משפטי יקר, ארוך ומורכב מול היבואן ו/או המותג. כמו כן, חשוב להתמצא בנושאי יבוא סחורות מסין, לרבות שינוע והובלה בתוך סין, הובלה ימית או אווירית, מכס, מסים וכיוצא בזה.
אם ברצונכם לייבא במקביל מוצרים ממותגים מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום זה, ויכולה לייעץ לכם, ולסייע לכם לאתר ספקים בסין המסוגלים למכור לכם את המוצרים הממותגים בהם אתם מעוניינים.

יבוא סחורה מקורית ולא זיופים

יודגש כי יבוא פרללי אינו עוסק ביבוא של מוצרים מזויפים אלא ביבוא פריטים ממותגים שיוצרו על ידי המותג. את המוצרים הממותגים ניתן לרכוש מספקים אמינים בסין. כדי לאתר ספקים איכותיים חשוב לפנות לחברה המתמחה ביבוא מסין, ומספקת מענה מקיף לכל צרכי הלקוח, משלב איתור הספקים והסחורה הנדרשת, דרך ניהול מו"מ עם הספק הסיני, וכלה בניהול הלוגיסטיקה הכרוכה ביבוא מקביל מסין, לרבות הובלה ושחרור ממכס.
לקריאה בנושא יבוא תכולת בית מסין – כך תחסכו עלויות כנסו לפה

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות