חברת הכנסת עו"ד רוויטל סוויד הגיעה לבקר ולברך את אירית מרק בחנות החברתית הראשונה מסוגה בכפר סבא-מהלב

 
החנות החברתית הראשונה מסוגה בכפר סבא הופכת בשבועות האחרונים לשם דבר בכפר סבא ובאזור כולו.

מאות משפחות פונות לאירית מרק לקבלת סיוע ומקבלות החל מסלי מזון ועד ריהוט במצב מצוין ולעיתים אף יקר ערך אותו תורמים תושבי העיר. 

מרק שנבחרה בשבוע שעבר ליו"ר ויצו כפר סבא כתבה בדף הפייסבוק שלה תודה גם לעובדי עיריית כפר סבא "תודה לכל עובדי ובכירי עיריית כפר סבא היקרים ללבי מכל המחלקות והאגפים על שיתוף הפעולה הנהדר. אמשיך לעזור ולסייע לכל פניה שאתם מפנים אלי ברמה האישית תוך שמירה מוחלטת על דיסקרטיות וחיסיון מוחלט. תודה רבה לעשרות מכם על העזרה ברמה היומיומית. חיבוק גדול.
שנה טובה ונפלאה יקיריי ויקירותיי". 

לארוע העברת השרביט הגיע גם סמנכ"ל העירייה רון קוגמן והפליג בשבחים על פעילותה של מרק. 

לברך באו גם הוריה של מרק, חברים ומתנדבים רבים.
בין המברכים היו גם הסמנכ"ל לשעבר דני הרוש ידיד ותיק של מרק, גבי מזור ורעייתו ציקי מארגון הרוטרי, הפעיל החברתי מרק בריל ועוד רבים רבים וטובים. 

גם חברת הכנסת עו"ד רוויטל סוויד תושבת רעננה הגיעה ביום ראשון השבוע לברך את היו"ר החדשה של ויצו כפר סבא, הפעילה החברתית המוערכת, אירית מרק, העושה חייל במרכז "מהלב", המחלק תרומות ריהוט חינם למשפחות. סוויד התלהבה מאוד והבטיחה לבדוק עם מכרים אפשרות לפתיחת סניפים נוספים דומים ברחבי הארץ. למפגש המרגש הצטרף גם אחד מהדמויות הבולטות והחזקות בכפר סבא, אלי גבריאלי, איש עסקים מוכר וידוע בעזרתו הרבה לקהילה. ברכות גם מאיתנו לגברת מרק, יו"ר ויצו החדשה. אין לנו ספק שתצליחי !

 

צילומים: תומר דואק 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות