הפגנת ההורים הגדולה בכפר סבא: לא ייתכן שהעירייה לא מוכנה כראוי עם מערך מסודר ומאורגן של סייעות

 
הורים רבים שיגרו בימים האחרונים מכתבים כועסים בלשון המעטה לראש העירייה יהודה בן חמו בטענה על גיוס נערות לגני הילדים. 

"בני בכורי נמצא בגן יול"א, גן עירייה ואני נחרדת ממה שמתרחש בימים אלו בעיקר בחודש יולי שהכל בבלאגן וכאוס, כמובן שלא רק אצלנו", אומרת רוויטל שמסיאן אמא לילד בגן סנונית "לא ייתכן שהעירייה לא מוכנה כראוי עם מערך מסודר ומאורגן של סייעות בעלות ניסיון. והמחלקת עיריית גנים פשוט "סותמת חורים" כי פתאום הפלא ופלא נתקלת בבעיות שמעולם לא היו גם שנים קודמות , מדוע זה לא מסודר הרי זו לא פעם ראשונה שיש את הבעיה הזו, כן אנו מבינים שהייתה בעיה עם חברת כח אדם חיצוני שעבדתם איתה, מבינים הכל אבל סליחה לא על הגב והבטיחות של הילדים שלנו. לא ייתכן שישלחו סייעת בת 15 לגני הילדים כעזרה שניה לסייעת הראשית, האם אותה "ילדה" עברה הכשרה? האם עברה קורס בהחייאה? האם אתה היית שולח את ילדך כאשר אתה מגיע לגן ורואה לפניך ילדה בת 15???? האם זה נראה ומרגיש תקין? והאם חוקי בכלל?". 

לדברי האם, ישנם ילדים שאף לא רוצים להגיע לגן מכיוון שאין דמות אחת קבועה באופן רציף כל החודש, שולחים סייעות שלא יודעות לדבר עברית, הילדים מבולבלים , הסייעות לא יודעות את שמם של הילדים האם נראה תקין והגיוני? "סייעות לא מגיעות לעבודה מסיבה זו או אחרת או אפילו מאחרות כך שסייעת אחת נשארת עם 32-35 ילדים? האם זה תקין?  לא זה לא תקין בעליל! הורים מגיעים לגן רואים את הסייעת חסרת אונים עושים אחורה פנה ומסתובבים הביתה. איזו מן צורה זו, האם ככה צריך להתנהל פני הדברים.
אז נכון יצאתם בקמפיין ואף הגדלת ועשיתם וזה פורסם בידיעות אחרונות אבל סליחה לא על חשבון ולא על הגב של הילדים שלנו והביטחון שלהם! את זה הייתם צריכים לעשות ממזמן ולהתארגן כראוי!
הורים "מלאים" כרימון בתלונות לא הגיוניות על התנהלו מחלקת ועד הגנים איך ייתכן שזה מתנהל ככה? נשגב מבינתי ומבינתם של הורים נוספים". 

בתלונה לבן חמו מציינת האם "האם ייתכן שסייעת תביא את 2 ילדיה לגן בנוסף ל-32-35 ילדים???? ולא רק כך שעוד ילדיה הגדילו לעשות ואף צעקו על הילדים והיא בשיא חוצפתה צועקת על הילדים שיקשיבו לילדיה … איפה נשמע דבר כזה, אנחנו במדינת חלם? באיזו מדינת עולם שלישי אנחנו נמצאים?". 

"במילה אחת ביזיון! איך אתם העירייה לא השכלתם לראות את העתיד עם גידול האוכלוסין ובמיוחד כאשר כמעט כל שכבת גיל טט"ח כבר לא תיהיה בגן פרטי לבנות יותר גנים? אז בנו 10 גנים בירוקה, כפר סבא היא לא רק השכונה הירוקה!!!! יש מרכז העיר! יש מזרח העיר!
האם צריך לקרות אסון כדי להגיד אחר כך שהכתובת הייתה על הקיר? על מנת שיקימו פה ועדות חקירה ויתחילו אולי לזוז פה עניינים
אם חס וחלילה יקרה משהו לאחד מילדנו אתם תהיו אשמים – חד משמעי!  ישנה הרגשה שחינוך ועתיד ילדנו הוזנחו והם רק ברירת מחדל , ומה שחשוב זה איך העיר תראה והכיכרות ומה יגידו ….. אז די נפשנו נקעה לא יתכן שכך תתנהל עירייה שאמורה לדאוג לעתיד ובטחון ילדנו!". 

רוויטל והורים נוספים מארגנים הפגנת הורים גדולה שתתקיים ככל הנראה ביום חמישי השבוע. הורים המעוניינים ליצור קשר עם מארגני ההפגנה נא לפנות 052-8760004שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות