רפורמת החניה בכפר סבא רושמת כישלון מהדהד: השלטים הוסרו היום ותושבי כפר סבא דורשים לבטל את אלפי הדוחות

רפורמת החניה שהחלה לפני כחצי שנה רושמת השבוע לנוכח הכשלון המהדהד אלפי תלונות של תושבים זועמים ברשתות החברתיות, אלפי דוחות ושילוט מבלבל ברחבי העיר
לאחר עשרות סרטים שהעלה אתר ביקורת בונה שחשף מדי יום עשרות תלונות ודוחות שקיבלו תושבים, לאחר סדרת כתבות נרחבת בפורטל החדשות השרון פוסט שחשף לראשונה את היקף הבעיה, לאחר חצי שנה בה מעלים התושבים יום יום תלונות ועוד תלונות ועיר שלמה הנגרת לכאוס של דוחות רבים מספור, איומי הפגנה שתוכננה לעוד שבוע ופוסט אחד של תושבת העיר איה הוד שגרר מאות שיתופים ולמעלה מאלף לייקים, רק אז, היום, 16/6, חצי שנה כאמור אחרי, הוציאה דוברת העירייה הודעה לעיתונות בה היא מודיעה על שינוי מיידי לפיו השילוט יוחלף והתושבים יוכלו להחנות בויצמן ללא הגבלה – אולם החניה חינם תקפה רק לשלוש שעות. 

את ביטול הרפורמה במתכונתה חשף הבוקר ביקורת בונה. 

חברת מועצת העיר ד"ר ענת קלומל הצליחה בהצעת הסדר בישיבה האחרונה להעלות את בעיית החנייה בוייצמן והשימוש המסורבל בפנגו בחניות נוספות לתשומת לב חבר המועצה עמירם מילר וראש העיר והוכיחה בפניהם את הבלבול הרב בקרב התושבים בעיר כפר סבא. לטענתה נדרש אוריינות שלטי חנייה כדי להבין את ההסדר ולכן מספר רב של תושבים נקנסו ב – 250 ש"ח ברחוב ויצמן. יובל לוי ראש האופוזיציה אמר להם "תקיימו את מה שהבטחתם לתושבים – חנייה חינם ולא כמעט חינם". 

אירית מרק פנתה לראש העירייה יהודה בן חמו בדרישה לבטל את כל הדוחות שניתנו לתושבי העיר במקומות המועדים באזורים בהם הוסרו השלטים וכמו כן להחזיר הכסף לאזרחים שמיהרו לשלם את הדו"ח. 

לקריאתה של מרק מצטרפים תושבים רבים "אבקשך לפעול לביטול אלפי הדוחות שניתנו לתושבי כפר סבא בחודשים האחרונים באזורים המועדים בהם הוסרו היום השלטים"כתבה מרק לבן חמו "מיותר לציין כי רפורמת החניה נחלה כשלון מהדהד וצר לי כי תושבי העיר נאלצים לעבור מסע מפרך לזכותם לאיכות חיים. אבקשך לפעול בדחיפות בנושא בכדי לא לטרטר את אלפי התושבים להגשת ערר". 

צילום: ביקורת בונהשיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות