הבעל גילה שאשתו הנוכחית הטילה עליו כישוף וגרמה לגירושיו

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

 
תביעה מקורית לכפיית גט הגיעה לפני מספר שבועות לבית הדין הרבני, ובה מבקש הבעל להורות לאשתו לתת לו גט, לאחר שגילה כי הטילה עליו כישוף וגרמה לגירושיו מנישואיו הראשונים.

לדברי הבעל, אותו מייצגת עו"ד עינבר לב, הוא לא אוהב ואף פעם לא אהב את אשתו, אותה הכיר בימי התיכון, אך אז לא הפכו השניים לזוג. לדבריו הוא גילה לפני מספר חודשים, לאחר שפשפש בתיבת המייל של אשתו, התכתבות ישנה בינו לבין מתקשרת ידועה, המפרסמת את עצמה כמחזירת אהבות ישנות. בהתכתבות השתיים, שהתרחשה לפני גירושיו הראשונים, הדריכה המתקשרת את האישה כיצד לערוך טכס ייחודי, עם תמונתו של הגבר, שיער מראשו – ופתקים עם שמו – כדי לגרום לו לנטוש את אשתו ולחזור אליה.

לדבריו, בדיוק באותם חודשים פקד את נשואיו משבר קשה, והוא ואשתו החליטו להיפרד זמנית, זמן אותו ניצלה היטב אשתו הנוכחית, כדי לפתותו להתחתן עימה, לאחר שנכנסה ממנו להיריון.

לפני מספר שבועות, משרכש מחשב חדש, והתבקש על ידי אשתו להעביר אליו את תיבת המייל שלה, הוא נחשף לזעזועו להתכתבויות השתיים, אותן לא הקפידה האישה למחוק.

לדברי הבעל, הוא גדל באחת החצרות החסידיות המוכרות, ומאמין בכל לב בכוחם של לחשים וכישופים, ולכן הלך לרבנים אשר הצליחו להסיר ממנו את הכישוף, ולפקוח את עיניו. לדבריו הוא מקווה שאשתו הראשונה תיאות לחזור לחיקו, לאחר התגלית.

בתביעתו לגט, דורשת פרקליטתו, עו"ד עינבר לב, לכפות על אשתו הנוכחית להסכים למתן גט, ולפטור את הגבר מדמי כתובתו.שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות