עו”ד גירושין בדרך אל האושר

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

הרבה זוגות מחליטים להתגרש מבלי לדעת במה דברים אמורים, הם רצים לרבנות לפתוח תיק ועד אשר הם נקראים לדיון הראשון יש כבר את אלו שבוחשים בקלחת ומהר מאד הרצון לסיים את הכל יפה הופך למלחמה מכוערת וחוסר הסכמה בשום הסכם שנכתב. אלו בדיוק הרגעים שצריך לעצור לרגע לקחת נשימה עמוקה ולקבל החלטה בוגרת ולקבל סיוע מאיש מקצוע, רצוי עו”ד גירושין. עו”ד לגירושין מכיר את כל ההתנהלות של הרבנות, בתי המשפט, החוקים והתקנות ובדרך מאד סימפטית ויצירתית יכול לסייע לבני הזוג לסיים את זה יפה.

עו"ד גירושין – לא לבעלי לב חלש

עו"ד גירושין מחויב לתת ללקוח שלו את מלוא תשומת הלב בעיקר כאשר מדובר בפירוק משפחה. כנראה שזהו אחד המקצועות מהקשים שיש, להיות שותף ולקחת חלק בפירוק משפחה זה דבר עצוב, אבל כשאתה מקצוען, בעל ניסיון בתחום, עם סף רגישות גבוהה ויחד עם זאת מאד יצירתי ויודע להקשיב, כל סכסוך, כל גירושין, עם העורך דין הנכון, יכול להסתיים גם עם חיוך על השפתיים. עו"ד גירושין טוב יהיה זה שיידע לענות לצורכי הלקוח שלו תוך כדי ניסיון להגיע להסדרים בעלי היגיון מבלי להשאיר גופות בדרך.

עשה ואל תעשה בדרך לרבנות

הרבה פעמים בלהט הרגע זוגות מתנהלים בצורה פזיזה שרק פוגעת בהם בהמשך הדרך. להלן מספר טיפים להתנהלות נכונה כשמבינים שאי אפשר לשקם את מערכת היחסים ומתקבלת ההחלטה הקשה והיא להתגרש:

  • קבלת ההחלטה להתגרש והסכמה על הדרך בה יתנהל התהליך אם ישירות מול הרבנות או בשכירת שירותיו של עורך דין.
  • הכנת טיוטת הסכם גירושין בין הצדדים במיוחד אם מעורבים בקשר ילדים ונכסים רבים.
  • בחירת עו"ד גירושין המוסכם על שני הצדדים.
  • החבילה מתפרקת אבל הכבוד של האחד לשנייה חייב להמשיך ולהתקיים. אם מסיימים את זה אז לסיים את זה יפה.
  • הגנה על הילדים – הילדים הם האור והתקווה של כל אחד מאתנו. אסור להפוך אותם לכלי ניגוח בין הצדדים. חשוב להעביר להם את המסר בצורה ברורה, אולי אפילו בליווי איש מקצוע. ילדים שנחשפים לגירושין מכוערים נשארים עם צלקת בליבם כל החיים.
  • סוד כמוס לפרה ולסוס – רוצים להתגרש? שמרו את כל האינפורמציה אצלכם כי אין לאף אחד מושג מי בעד ומי נגד שיכול ברגע ללבות את האש והיצרים בצד השני.

סוף מעשה במחשבה תחילה

לסיכום, גירושין יכולים להסתיים בשני אופנים: עם חיוך ולחיצת יד או ביחסים מנוכרים עד עולם. מסתבר שכל התהליך יקום ויפול על הזוג עצמו ועל הבגרות שהוא יראה במהלך כל הדרך לגט הנכסף ולא פחות חשוב העורך דין שהתווה את הדרך והוכיח שהכל יכול להסתיים בשלום אם נוהגים בחכמה ולא בפזיזות.

המאמר מוגש באדיבות משרד עו"ד טל איטקין: www.itkintal.co.il

5/5
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

תגובות