בתוך בית הספר: הילדים הכו את הילד וירקו עליו, המאבטחת התעלמה והוסיפה "אתה שמן"

תלונה חמורה של אם כואבת לגבי בנה שעבר השפלה תוך אלימות חמורה בין כתלי בית הספר, באחד מבתי הספר בכפר סבא: הילד מסרב מזה יומיים להגיע לבית הספר, מאז המקרה, המנהלת חזרה לאם בטלפון רק בהתערבות פורטל השרון פוסט. 

יצויין כי האם פנתה בתחילה למורה שייעצה לה לפנות למנהלת. (לא ברור מדוע המורה לא טיפלה בזה), 
על פי עצתה, פנתה האם למנהלת באמצעות המזכירה בביה"ס שהבטיחה כי המנהלת תכף תחזור..אך גם אחרי יומיים לא חזרה אליה, מה עוד שהילד בבית כבר יומיים ואף אחד לא תהה להיכן נעלם.

רקע: במספר מקרים כינתה המאבטחת בבית הספר את הנער בן ה-13 "אתה שמן" תוך שהיא מגחכת לעומתו. בתחילת השבוע ארע מקרה חמור, בו מספר ילדים בוגרים יותר החלו לבעוט בו ולירוק עליו. המאבטחת לא התערבה והוסיפה "אתה שמן". 

למזלו של הילד, בחור מטעם ביה"ס שעמד בשער התערב והפריד ביניהם. 

במקרה אחר כשהילד פנה למורתו וסיפר לה שאותם ילדים סילקו אותו ואת חבריו ממגרש הספורט המשיכה לדבר בטלפון –  ולא התערבה.

האם של הנער סיפרה בכאב כי לאחר מספר מקרים שלחה את בנה הבכור לעקוב מחוץ לגדר בית הספר אחר ההתרחשויות בעת שאחיו יוצא מהכיתה "אחיו ראה במו עיניו איך חבורה של ילדים, מתעללים בילד, מרביצים לו והמאבטחת לא נוקפת אצבע ועוד מכנה אותו בלגלוג "שמן", הוא ראה את הכל למול עיניו ולא יכול היה לרוץ לעזור לאחיו כי היה מחוץ למתחם. פניתי למורה ולמנהלת והילד כבר יומיים בבית ואף אחד לא חוזר אלי". 

בעקבות התערבות פורטל השרון פוסט, הנושא טופל במיידית בדרג הגבוה במשרד החינוך ומנהלת בית הספר יצרה קשר עם האם הנסערת.

מעיריית כפר סבא ומחוז מרכז במשרד החינוך נמסר "המחוז מגנה כל מקרה של אלימות כלפי תלמידים, ופועל על מנת להוקיע מקרים מעין אלה. באחריות צוות ביה"ס לספק מקום מבטח ותחושת מוגנות לתלמידיו. הנושא טופל ברמת הפיקוח וברמה הבית ספרית והתלמיד ישוב לבית הספר". 

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות