יאיר אברהם נגד בן חמו:"נדהמתי מהעובדה שכחבר מפלגת העבודה לא סייע בבחירות למחנה הציוני"

יאיר אברהם לשעבר יו"ר מרצ בכפר סבא הצטרף למחנה הציוני לפני קרוב לשנה ובבחירות האחרונות לראשות הממשלה ניהל את מטה הבחירות המקומי. 

אבק הבחירות שכך אמנם אבל רבים מחברי הסניף המקומי של מפלגת העבודה מתקשים לקבל את העובדה שראש עיריית כפר סבא יהודה בן חמו המתהדר (כשהוא צריך), בחברותו במפלגת העבודה, לא ממש היה שם בבחירות ואף לא פעם אחת נשמע קולו בקריאה לציבור ללכת לבחור ביצחק הרצוג, יו"ר המחנה הציוני. 

החברים בסניף כועסים ולא מסתירים את מורת רוחם מהתעלמותו של בן חמו מהצורך לצאת בקריאה פומבית כמו רבים מראשי הערים שעשו זאת ואף מהיעדרותו לאורך כל קמפיין הבחירות מאירועי הסניף המקומי.

יאיר אברהם אמר בנושא "ניהלתי את המטה של "המחנה הציוני" ונדהמתי מכך שראש העיר, מר יהודה בן-חמו, שהינו חבר מפלגת העבודה לא טרח להגיע למטה כדי לסייע ולתמוך. גם אם בחר שלא להצטרף לפעילי המפלגה אני ציפיתי שיודיע בצורה פומבית על תמיכתו במחנה הציוני, ואף יפעל בשטח על-מנת לשכנע את תושבי העיר להצביע "אמת". ראש עיר כמו כל נבחר ציבור צריך להביע עמדות פוליטיות, להבהיר את השקפת עולמו ולהכריע בסוגיות שנויות במחלוקת. אינני יודע כיצד מתייחס לעניין זה יו"ר המפלגה אולם אני יכול להניח שבבוא היום חברי הסניף בכפר-סבא יצטרכו להביע את דעתם". 
אברהם היה עדין למדי למול חבר אחר בסניף שהדגיש כי בן חמו ידע לנצל היטב את זכות ההצבעה בסניף גם כאשר העדיף להתמודד בבחירות ברשימה עצמאית "אנחנו מקווים שהפעם מפלגת העבודה תדע להעיף משורותיה את כל אלה שמרגישים שהם הולכים עם ומרגישים בלי ולהיפך. הגיע הזמן שלמנהיגים יהיה כבוד כך שלא יתנו לאף אחד לעשות מהם צחוק". 

ועוד בענייני בחירות, יצויין כי משה כחלון הוזמן כאורח כבוד של עיריית כפר סבא בכנס עסקים שהתקיים בנובמבר.

חודש וחצי לאחר מכן, עזב המנכ"ל אשל ארמוני את עבודתו בעירייה והחל לנהל לכחלון את המטה בכפר סבא. או אז החלו שמועות כי כחלון הציע לבן חמו מקום ברשימתו. לא ברור מי הפיץ את השמועות או למי היה אינטרס להפיץ אותן, כך או כך, לכחלון לא הייתה שום כוונה לצרף אליו את בן חמו שנשאר כצפוי בעיריית כפר סבא. לכנס תמיכה בכחלון הגיעה מנכלית העירייה אושרת גני גונן בין היתר. שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות