רוצה להגדיל חשיפה לעסק שלך במינימום תקציב? הגעת למקום הנכון – פרסם בעיתון האינטרנטי המוביל : השרון פוסט

כמה פעמים ניסית לשווק ? לקדם ? להגביר חשיפה ולא כל כך הצלחת ? יש לנו ההצעה המושלמת עבורך, במינימום השקעה – מקסימום חשיפה!

השרון פוסט גם בפייסבוק 

אנו בפורטל השרון פוסט, מציעים לך חבילת פרסום משתלמת ביותר אשר שתסייע לך להגביר חשיפה ולקדם העסק, להגיע לקהלי יעד חדשים וכידוע, הצלחת כל עסק תלויה ברמת החשיפה.

השיווק באינטרנט שזה העולם החדש, כובש את עולם הפרסום. השיווק באינטרנט מהווה במה מצוינת גם לבעלי העסקים הגדולים, ובמיוחד לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים.

אצלנו יש מספר דרכים מצוינות לפרסום ושיווק – אם בבאנרים, מאמרי תוכן, כתבות תדמית, הפצה ברשתות ועוד. כיום לא ניתן להחיות עסק, הקטן ביותר, ללא פרסום באינטרנט.
מאמרי תוכן משווקים אתכם עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בלי הפסקה והיא סוד ההצלחה בעידן הדיגיטלי.

 

 

מאמרים תכופים ימתגו אתכם בתחום שבו אתם עוסקים.

ג'רי וינרצ'וק מחבר רב המכר "המדיה החברתית,המנוע להצלחה עסקית" מספר איך באמצעות מאמרים שכתב הפך את חנות היין הקטנה שאותה ירש מאביו בניו גרסי לעסק שמגלגל מחזור של עשרה מיליון דולר בשנה. הוא הבין שעולם הפרסום הישן פינה מקומו לעולם הפרסום הדיגיטלי.

ואיך משווקים ? איך מצליחים ? – תוכן איכותי, זה כל הסיפור. כדי להתקדם במנועי החיפוש רצוי להעלות כל שבוע, מאמרים איכותיים, זורמים, קריאים כתובים בעברית תקינה ובשפה רהוטה וברורה. מהרגע שבו העליתם מאמרים לאתר, הם יעבדו עבורכם ללא הפסקה. והם שם לכל החיים. עד שתחליטו אחרת.

כתבות תדמית – היא כתבה הנכתבת על עסק או על שירות למוצר חדש או על כל נושא שברצונכם לקדם ומאפשרת להגיע ללקוחות בדרך אחרת, לא בדרך של פרסום בעיתון הנזרק לרוב לפח לאחר דקות עלעול אלא מלווה אתכם ברשתות החברתיות, במיילים ובגוגל. המאמר ישווק ביעילות רבה את המוצר דרך סיפור אישי, או סיפור הצלחה, תוכל לעדכן את הלקוח במידע חדש ותגביר את תחושת המהימנות.
בפרסום בעיתון כידוע אתם מוגבלים, אך כתבת תדמית באתר, יכולה להציג אינפורמציה רחבה מאוד ומגוונת בלי להיות תלויה במספר מילים או אינצ'ים.

מאמר כזה ימתג אתכם, יציג אינפורמציה עליכם ועל אודות החברה. ויגדיל את כמות האנשים שיכירו אתכם. גם אם הקורא לא זקוק ברגע זה למוצר, בבוא העת הוא ייזכר במאמר ויפנה אליכם. פרסום המאמרים שלך אצלנו יקבלו חשיפה רחבה.

האמינות שלך באמצעות המאמרים יוצרים רושם טוב על לקוחות פוטנציאליים וכידוע זהו עולם תחרותי ביותר שבו אמינות, אמון ואיכות הם אמצעים שדרכם תוכל למשוך לקוחות חדשים או לשמור על לקוחות קיימים. מאמרים הם כלים חשובים שאתה צריך לנצל כדי לשפר את העסק שלך ולהיות מוצף בלקוחות.

לסיכום, אל תתן לאף אחד לעבוד עליך עם עסקת פרסום בעיתון שתעלה לך אלפי שקלים לפרסום שלא בטוח שיעבוד. העולם עבר לאינטרנט, זו עובדה. רוצה לפרסם מאמר על העסק כאן אצלנו ? אנו נעלה אותו בלוויות תמונות, קישור לדף הפייסבוק שלך, או לאתר, ונפרסם טלפונים ומלל ללא הגבלה.
פנו לקבלת הצעת המחיר הזולה ביותר והמשתלמת ביותר במייל –  iritmark@gmail.com

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות