מגרשי הטניס בגלי השרון יהפכו למגרשי חניה

חשיפה בלעדית: מגרשי הטניס המשרתים ציבור תושבים גדול במרכז כפר סבא יהפכו למגרשי חניה. מגרשי טניס חדשים ייבנו בשכונה הירוקה
תושבים שפנו לפורטל השרון פוסט הביעו תרעומת על ביטול מגרשי הטניס במרכז "נראה כי לעיריית כפר סבא יש עיר חדשה שהם מטפחים. מגרשי הטניס ברחוב אדם יקותיאל שירתו אותנו במשך שנים. אין הצדקה ואין כל הגיון לבטל אותם לטובת מגרשי חניה. איך יכול להיות שעושים מהלך כזה בלי לערוך משאל, בלי להודיע לציבור? עושים מה שבא להם ואותנו במרכז העיר משאירים מאחור". 

בתוך כך, בימים אלה החלה עיריית כפר סבא להכשיר את מגרשי הטניס בשכונה הירוקה 80, בשלב זה החלו לבצע במקם עבודות עפר להכשרת השטח לקראת בניית המגרשים. עלות הפרויקט כ- 9 מיליון ₪.

מדובר במתחם מגרשים רחב ידיים הממוקם מזרחית לרחוב ספיר וצפונית לקניון בוני התיכון "בי סנטר". במתחם ייבנו 4 מגרשי טניס למשחקי טניס וכן מגרש אימון מוצלל.

כמו כן, ייבנו במקום טריבונות עבור הקהל, מבנה משרדים ומחסן שירות לניהול המקום. בד בבד עם בניית מגרשי הטניס יבוצע במתחם פיתוח כללי הכולל התקנת עמודי תאורה שיאפשרו שימוש במתקנים גם בשעות הערב והחושך, גינון ועוד. על פי הצפי עתידה הבנייה להימשך 4 חודשים ותסתיים בחודשי החופש הגדול.

ראש העירייה, יהודה בן חמו, "אני מברך על התחלת הבנייה של מגרשי הטניס בשכונה הירוקה 60. אנו עושים מאמצים על מנת לקדם תכניות ולפתח את השכונות הירוקות בהתאם לכל ההבטחות שנתנו בתחילת אכלוס השכונה, ואני מקווה כי התושבים יעשו שימוש ספורטיבי ראוי במתקנים החדשים. ברצוני לנצל הזדמנות זו ולהודות לצביקה צרפתי סגני ומחזיק תיק הספורט על העשייה הספורטיבית הענפה בעיר במהלך כל ימות השנה".

אלעד קנדל מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, "הבנייה במקום הינה בשלב התחלתי של ביצוע עבודות עפר והכשרת השטח. אנו מקווים כי בחודשים הקרובים נוכל לראות את הפרויקט קורם עור וגידים לרווחת התושבים".

בתמונה: מגרשי הטניס החדשים בשכונה הירוקה


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות