למה כדאי דווקא עכשיו לטוס לאמסטרדם?

התקופה הקרובה היא הזדמנות מצוינת לטייל באמסטרדם בזכות מחיר אטרקטיבי, תנאי מזג אוויר נוחים ומגוון רחב של אטרקציות תיירותיות. מתלבטים בין יעדים לטיסה בחורף ולא מצליחים להגיע להחלטה? הנה כל מה שכדאי לדעת על עיר הבירה של הולנד

אמסטרדם היא אחת מערי התיירות המובילות באירופה. מלבד העובדה שמדובר על עיר הבירה של הולנד ולכן גם על מרכז כלכלי, מסחרי ותרבותי, תיירים מכל רחבי העולם מגיעים לאמסטרדם על מנת ליהנות מהאווירה החופשית והמשוחררת. בנוסף, ישראלים מאוד אוהבים את אמסטרדם בגלל מרחק הטיסה הקצר והמגוון העצום של האטרקציות.

יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים טיסה וחופשה באמסטרדם. ראשית, הולנד מאחרת את שעון ישראל רק בשעה אחת והמטבע המקומי הוא אירו. בימים גשומים אפשר להיעזר בטראם או באוטובוסים כדי להגיע ממקום למקום, בעוד בימים בהירים אמצעי התחבורה העיקרי הוא אופניים. אין צורך באשרת כניסה כדי להיכנס לאמסטרדם והשימוש האישי בסמים קלים אינו מוגדר כעבירה.

שנית, אמסטרדם מתאימה לצעירים, משפחות עם ילדים, מבוגרים ובני זוג בחופשה רומנטית. כל אחד יכול למצוא באמסטרדם בילוי שמתאים לו ולהצטרף לעוד מאות אלפי תיירים שמגיעים אליה מדי שנה.

מחיר נוח וחורף אירופאי אמיתי

התקופה הקרובה מסתמנת כהזדמנות יוצאת מגדר הרגיל ליהנות מכל מה שיש לאמסטרדם להציע לתייר הישראלי. קודם כל, כדאי לטוס דווקא עכשיו בגלל המחירים הנמוכים של בתי המלון והטיסות. טיסות לאמסטרדם זולות בחורף בעשרות אחוזים בהשוואה לטיסות בתקופת החגים, בחנוכה וביולי-אוגוסט. בכל הנוגע לבתי המלון, המחיר הזול ביותר הוא בחודשים שבין נובמבר עד פברואר.

מעבר לכך, אמסטרדם היא יעד תיירותי מבוקש בחודשים הקרובים בגלל תנאי מזג האוויר הנוחים. החורף באמסטרדם פחות קיצוני בהשוואה לערים אחרות באירופה וכל האטרקציות ממילא מקורות ומחוממות. גם תייר ישראלי שלא מורגל בשלג ייהנה מטיול ברחובות אמסטרדם בחורף. התעלות הקפואות מעניקות ערך מוסף לחוויה, בתי הקפה הופכים להיות מפלט מרענן וגם בבתי המלון ערוכים היטב לטמפרטורות הנמוכות.

איזה אטרקציות יש באמסטרדם?

עיר תיירות גדולה כמו אמסטרדם לא קופאת על השמרים וגם בחורף יש בה המון אטרקציות פעילות. מבחינה מעשית, היתרון הוא כמות קטנה יותר של מבקרים ולכן זמני עמידה קצרים בתורים ובכניסות. אפשר לנצל היטב גם סוף שבוע קצר באמסטרדם ולעבור בין סוגים שונים של אתרים בעלי עניין כמו מוזיאונים, אולמות קונצרטים ומופעים, גלריות לאמנות ושווקים.

מי שמגיע ערוך לחורף באמסטרדם יכול ליהנות מהפארקים וגני החיות. תושבי הולנד עצמם לא רואים בחורף המקומי סיבה לעצור את עיסוקיהם, וכל מה שנותר לעשות הוא להצטרף לחוויה. כמו כן, חובבי בירה הייניקן לא יסכימו לוותר על Heiniken Experienceועל סיור מודרך במרכז המבקרים של אחת מיצרניות הבירה הגדולות בעולם.


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות