צפיית בינג' – כל הדרכים לעשות זאת נכון!

צפייה ברצף בכל הפרקים של סדרת טלוויזיה מסוימת היא בין הפעולות הנפוצות של השנים האחרונות. כדי לעשות זאת נכון תצטרכו קודם כל לבחור את התוכן המתאים, ולאחר מכן לדאוג לתנאים נוחים שימנעו הסחות דעת מיותרות. הנה המדריך המלא

צפיית בינג' היא פעולה שבה צורכים ברצף את כל הפרקים של סדרת טלוויזיה מסוימת. אם בעבר נאלצנו להמתין לפחות שבוע לשידור של פרק חדש מסדרה אהובה, הרי שכיום הכל זמין בשירותי VOD ובאינטרנט. בצפיית בינג' עוברים מפרק לפרק בלי להמתין וכך אפשר לסיים עונות שלמות בימים בודדים. הצפייה מתאימה לקהלי יעד מגוונים והיא משרתת נכון להיום גברים, נשים, צעירים, ילדים, מבוגרים וטף.

בנוסף, ערוצי השידור עצמם כבר הבינו שהעולם משתנה ולכן הם מפיצים את כל הפרקים בפעם אחת. כל הצדדים המעורבים נהנים מהתוצאה ופעולת הבינג' הפכה להיות אחד התחביבים הבולטים והנפוצים ביותר של השנים האחרונות. סדרה שלא מתאימה את עצמה עבור צפיית בינג' עלולה להישאר מאחור ולאבד מעריצים. עם זאת, מסתבר שרבים עדיין לא יודעים איך להשתתף בחווית הבינג' בצורה טובה ובדיוק בשבילם הכנו מדריך מסודר.

בחרו את הסדרה המתאימה

התנאי החשוב ביותר לצפיית בינג' הוא כמובן למצוא את הסדרה המתאימה. לא כל סדרה ראויה לצפיית בינג' וכדאי להתחיל בסינון גס של האפשרויות. ותרו למשל על סדרות דרמה כבדות מדי שיגרמו לכם תסכול וחוסר נחת והעדיפו סדרות מתח, בידור, קומדיה וכדומה. בדקו מה אורך כל פרק של הסדרה והכניסו את הנתון למערכת השיקולים.

סדרה מתאימה היא כזו שמומלצת מראש עבור צפיית בינג'. אספו המלצות מחברים או קרובי משפחה עם טעם דומה לשלכם, או קראו מידע אובייקטיבי באתרי האינטרנט. זכרו שיש סדרות שמופצות מלכתחילה עבור צפיית בינג' ובהן כל פרק נגמר עם אירוע מותח שיכין אתכם לפרק הבא. בסדרה כזו יהיה לכם הרבה יותר קל לשמור על הרצף וליהנות מהחוויה המלאה.

הכינו סביבה תומכת

יהיה לכם קשה לצפות בסדרה שלמה ברצף מתוך המסך של הטלפון הנייד ולכן רק הסלון הביתי הוא מקום שמתאים לצפיית בינג' ראויה. שימו לידכם את כל הדברים החשובים כמו שמיכה, כרית ושלט והימנעו ככל האפשר מהפסקות מיותרות. עם זאת, אחת ל-4-5 פרקים תוכלו לערוך הפסקה יזומה להתרעננות. במידה ואתם מתכוונים לערוך צפיית בינג' עם חברים או בני זוג, ודאו שהם בעניין וכך תמנעו הסחות דעת מיותרות.
פנו זמן ביומן לצפיית בינג' ותכננו היטב כל פרק. כבו את האורות וסגרו וילונות כדי למנוע חדירה של אור טבעי. הרחיקו מעצמכם שעונים וכל דבר שעלול להזכיר לכם את המציאות. העבירו את הטלפון למצב "רטט", סגרו את הדלת והיכנסו בכיף שלכם לתוך עולם אלטרנטיבי.


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות