שר החינוך נפתלי בנט, יצא ושוחח עם עשרות פעילי שלום עכשיו שהפגינו מחוץ לביתו ברעננה
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

שר החינוך נפתלי בנט, יצא ושוחח עם עשרות פעילי שלום עכשיו שהפגינו מחוץ לביתו ברעננה

אמש התקיימה הפגנה של פעילי שלום עכשיו מול ביתו של שר החינוך נפתלי בנט ברעננה. בהפגנה נכחו עשרות פעילים אשר באו למחות על חוק ההסדרה שאושר בוועדת השרים.

המפגינים קראו קריאות מ- הגניבה מתחילה במיזדרונות הממשלה, לא רוצים ממשלה של גנבים
במקום עבר בחור צעיר דתי,שצעק לעבר המפגינים, מה עם תל אביב, תפנו את שיח’ מוניס. .תל אביב גם גנובה

הבחור הורחק ע”י השוטרים במקום.

אחד מתושבי השכונה ג’ק לוי ציין כי הוא נגד המדיניות של בנט, יש לו משרד ואם אנו רוצים שאנשים ייכנסו לפוליטיקה ,זה להפריד בין המשפחה לפוליטיקה. את כל ההפגנות צריך לעשות ליד משרדו ולתת לילדים לישון בלילה. לא משנה אם זה ימין או שמאל. אנו צרכם אנשים טובים בפוליטיקה ולכן זה לא נכון . זה לא העניין של הרעש,אני לא מדבר על הרעש. זה העניין של איפה אנו רוצים לשים את הגבול בין הפוליטיקה למשפחה
המפגנים גם צעקו בנט בנט תתעורר-הציבור שווה יותר, ובנט בוא לכאן.

מנכ”ל שלום עכשיו, אבי בוסקילה ציין עי-רצינו היום דווקא היום להגיע לכאן כדי לעמוד עם השלטים והדגלים כדי להגיד לבנט ףשהוא חושב שיוכל לעשות מה שהוא רוצה אבל הוא לא. לא יעשה מה שהוא רוצה, אנחנו כולנו מבינים שהגענו למקום שבו לשלב שבו נותר לנו לסמוך אחא על עצמנו ועל האנשים שלנו ועל היסודות והערכים שבהם אנו יוצאים כל בוקר לעבודה שלנו .את המסר הזה צריך להעביר להעמיק ולחלחל לכל מקום ופינה שאנו נמצאים בו. באוניברסיטה, בכיתה בבית ספר, בצבא, בבתים בארוחות ערב ,במסעדות בכל מקום שאנו נמצאים הסר צריך לחלחל. הדמוקרטיה שבנט מציג היא לא דמוקרטיה. הדבר הזה הוא לא הזיקוק הראשון שאנו מרמים לאוויר, נמשיך להיפגש להיאבק להגיד את מה שיש לנו .ראינו בכיכר שאנחנו לא כל כך מועטים, אנחנו מונים הרבה יותר ממה שאנחנו מדמיינים, את קולנו נמשיך להשמיע כל יום יד שיהיה פה טוב עד שתהיה פה שלווה עד שהיה עתיד לילדים שלנו, עד שהפלסינים יקבלו מדינה ויוכלו לחיות בה בשקט ובשלווה לצדנו.

שר החינוך נפתלי בנט יצא אל המפגינים וציין בדבריו כי-כולנו רוצים בטובת מדינת ישראל, לפעמים יש מחלוקות וזה בסדר גמור ואתם עושים בדיוק מה שצריך לישות בדמוקרטיה, שאתם חושבים שהמדיניות שלי היא לא טובה. אם עופרה זה לא ארץ ח=ישראל גם תל אביב זה לא ארץ ישראל ,ערבים לא מחפשים את יהודה ושומרון הם רוצים את כל הארץ שלנו. יש בעניי בלבול מאוד גדול בעניין הזה אתם מקווים שרק אם נמסור להם שטח איכשהו זה יביא עלינו את הגאולה, אני חושב שזו משיחיסטיות מוטעית אבל אני מכבד את זה שאתם באים
.
אבי בוסקילה , מנכ”ל שלום עכשיו הפנה שאלה לשר-הצעת החוק שלכם קובעת שאתם לוקחים רכוש של אנשים אחרים, בלי לשאול אותם ולדבר אתם ,לבקש את רשותם. אם אני מביא לפה מחר בבוקר למגרש הזה, קבלן בנייה ומציב פה שני קרוואנים?

שר החינוך, נפתלי בנט בתגובה-קודם שתביאו ,שיהיה מקום למפגינים . כל ערב יש לי פה הפגנה. רוב מדינת ישראל, נמצאת על קרקעות מהסוג הזה-כרמיאל, על קרקעות פרטיות שהופקעו. מי גר בכרמיאל אנשים, מי גר בעופרה אנשים, גם מעלה אדומים אותו הדבר. גם הר חומה על אדמה פרטית וגם לכן יש המון צביעות שאתם מחליטים ש 48 הכל קדוש מ 67 והחזון שלי שגם מעלה אדומים ואריאל נכיל את החוק הישראלי .הציבור הישראלי פעם חשב שזו הדרך אבל הוא התעורר, . אנחנו נמשיך לעשות אתם תמשיכו להפגין, זו דמוקרטיה .אנחנו לא מתכוונים להציף את מדינת ישראל בפליטים”.

 
 


שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות