קונספט חדש בתחום הבניין: מצלמה שמשדרת 24 שעות מהאתר

חברת הבנייה אוסטק שמיר החלה בפיילוט במסגרתו תוצב מצלמה באתר בנייה במטרה לעקוב דרך האינטרנט, שלב אחר שלב, אחר תהליך בניית בית מראשיתו ועד סופו
כל אדם יוכל להתחבר למצלמה דרך אתר החברה וללמוד על תהליך הבניה

חברת הבניה אוסטק שמיר מפעילה קונספט חדש המאפשר ללקוח ולכל אשר מעוניין ללמוד על תהליך בניית הבית, שלביו השונים, באופן שוטף ויום יומי.

החברה החלה בפיילוט במסגרתו התקינה מצלמות באתר הבנייה. המצלמות משדרות את המתרחש באתר הבנייה לאורך 24 שעות ביממה דרך אתר החברה, וכך כל אדם יכול להסתכל ולראות מה נעשה באתר בניה פעיל. המצלמה מאפשרת ללמוד על השלבים השונים בבניה, לראות "בעיניים" מהם שלבים אלו כוללים וכיצד התכנונים המשורטטים על הדף הופכים לעבודה פעילה בשטח.

המצלמה משדרת בשידור חי מאתר האינטרנט של החברה, כך שהלקוח יכול להתחבר מכל מחשב ולצפות מרחוק על עבודות הבנייה. כך שהלקוח יכול להמשיך בשגרת יומו תוך התעדכנות בנעשה באתר הבנייה.

חברת אוסטק שמיר מתמחה בבניית בתים פרטיים, באזורים ערוניים כמו גם באזורי הכפר, בשיטות בנייה מודרניות וירוקות. החברה מספקת פתרונות לכל שלבי בניית הבית, משלב התכנון ההתחלתי עד לרגע מסירתו לידי הלקוח. היא כוללת בתוכה את שלל השירותים ההכרחיים השונים, ביניהם: שירות אדריכלות, שירותי הנדסה, פיקוח, ייעוץ, קבלן ובנייה – "One stop shop. תפישתה הירוקה של אוסטק שמיר כוללת, מלבד שיטות הבנייה, גם שמירה על סביבת בנייה ירוקה, ומשום כך החברה שמה דגש על יצירת פסולת מעטה ככל האפשר באתרי הבנייה ועושה שימוש בחומרי בניה שמקורם במיחזור ושצפויים להיות ממוחזרים פעם נוספת בעתיד.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות