הארנונה בכפר סבא תעלה ב – 3.66%

כל חברי ועדת הכספים הצביעו בעד העלאת הארנונה להוציא חברי המועצה יובל לוי וענת קלומל. לוי וחברת סיעתו של ראש העירייה דבורה שני היו היחידים שהלינו על ההעלאה וביקשו להימנע ממנה
חברי ועדת הכספים בעיריית כפר סבא הם ראש העירייה יהודה בן חמו, צביקה צרפתי, עילאי הרסגור הנדין, אורן כהן, יובל לוי, ענת קלומל, אמיר קולמן, דבורה שני, מתי פז ושמעון פרץ שלא הגיע לישיבה וכמוהו גם ראש העירייה. 

היחידים שדיברו בישיבה וביקשו מניעה מהעלאת הארנונה היו חברת סיעת ראש העיר דבורה שני שדרשה להימנע מהעלאה וחבר המועצה יובל לוי. 

יובל לוי:"אני מבקש לפטור התייקרויות משקי הבית לאור עודף תקציבי בקופה של קרוב לשני מיליוני שקלים".

חברת המועצה, דבורה שני חיזקה את דבריו של לוי ואמרה:"אני מלינה על התייקרות הארנונה ומבקשת לבחון האם ניתן להימנע מהעלאה".

סגן ראש העירייה עילאי הרסגור הנדין הלין על ההנחה הניתנת לבתי ספר פרטיים ומוסדות אקדמיים "האם אנו לא סבורים שבדרך זו עלולה להיווצר פרצה לפגיעה במוסדות החינוך הקיימים בעיר? או כניסה של מוסדות שלא אותם התכוונו לעודד?!".

יצויין כי בזה נגמר הדיון סביב הארנונה – חברי המועצה כלל לא התעכבו על הנושא ואישרו ברוב קולות את המלצות ועדת הכספים. 

בדקנו בעיריית ראשון לציון והסתבר כי ניתן ליישם את הצעתם של שני ולוי. כך מסר אבי אשכנזי ממלא מקום דוברת עיריית ראשון לציון:"בחמש השנים האחרונות עיריית ראשון לציון לא מעלה את הארנונה – חוק ההסדרים – מאחר ולמועצת העיר ניתנת האפשרות להחליט אם היא מאשרת את ההעלאה או לא. יותר מכך, אנחנו הורדנו את הארנונה עד כה ב – 8% – הוזלה שנתית של 2% כל שנה, אם מועצת העיר רוצה – יש לה סמכות להחליט אם היא מעלה את הארנונה". 


עילאי הרסגור הנדין ופליאה קטנר – לא הלינו כלל על נושא הארנונה בישיבה

יובל לוי "אפשר להימנע"

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות