א.זיתוני מתחילה לשווק את מגדל פלטינום 3 בשכונה הירוקה

אבי זיתוני: "עד לפני ארבע שנים תושבי כפר סבא לא רצו לשמוע על מגורים במגדל והיום, כל הדירות בשני המגדלים ששיווקנו נמכרו" 
חברת א.זיתוני מתחילה לשווק את המגדל השלישי והאחרון סביב הפארק המרכזי בשכונה הירוקה בכפר סבא – מגדל פלטינום 3. המגדל בן 13 קומות יכלול 51 יח"ד בנות 4,5 ו-6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

בנוסף דיירי הפרויקט ייהנו ממתחם לאונג' יוקרתי שיכלול חדר כושר, חדר ביליארד ומועדון דיירים. מחברת א. זיתוני נמסר כי דירת 4 חדרים בפרויקט עולה החל מ-1.8 מיליון שקל, ומחירה ההתחלתי של דירת 5 חדרים הוא 2.1 מיליון שקל.

לדברי אבי זיתוני, מבעלי א. זיתוני "עד לפני ארבע שנים תושבי השרון ככלל וכפר סבא בפרט, לא רצו לשמוע על מגורים במגדל. לאט לאט ראינו איך תושבי אזור השרון שינו את העדפתם. כיום כל הדירות בשני המגדלים ששיווקנו נמכרו. רוכשי הדירות מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות. משפחות צעירות בגילאי 30 רכשו בעיקר דירות בנות 4 חדרים ומשפחות בוגרות בגילאי 40 ומעלה רכשו בעיקר פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים".

לדברי זיתוני, תושבי השרון שינו את דעתם על מגורים במגדל ממספר סיבות "המגורים במגדל הפכו בשנים האחרונות לסמל סטאטוס. בגלל שהמגדל מתוכנן בצורה של שבשבת, הדיירים יכולים ליהנות מפרטיות ומנוף של כל אזור השרון. בנוסף דיירי המגדלים שלנו מקבלים ערך מוסף גבוה מאד, החל מסטנדרט הבניה ועד המתקנים המשותפים במגדלים. צריך לזכור כי למרות שאוכלוסיית כפר סבא מאופיינת ברמה סוציו אקונומית גבוהה לא הוקמו כמעט מגדלים בעיר. מגדלי המגורים בכפר סבא הפכו לאופנה רק בשנים האחרונות".

השכונות הירוקות בכפר סבא החלו להתאכלס בשלוש השנים האחרונות במקביל לפיתוחן. בספטמבר לפני כשנה נפתח בית ספר ירוק ושני גני ילדים נוספים, וכן הושלמה הקמתו של הפארק המרכזי המשתרע על פני 6 דונם, וכולל מתקני משחקים, שבילי אופניים, צמחיית נוי וגשרים המקשרים את הפארק לאזורים שונים בשכונה, וזאת מבלי לחצות כבישים.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות