יצירותיה של עדן עזבי חיילת מכפר סבא יקשטו את קירות מרכז הצעירים בכפר סבא

עדן עזבי חיילת בת 20 תושבת העיר כפר סבא היא הזוכה בתחרות "קיר אומן" של המרכז לצעירים בכפר סבא, ויצירותיה המקוריות והייחודיות יוצגו על קיר מרכזי במרכז הצעירים ברחוב גלר 4 בכפר סבא
 
במסגרת הפעילות הענפה של המרכז לצעירים בכפר סבא מתקיימת בתחום קידום אמנים צעירים, תחרות ציורים הנושאת את השם "תחרות קיר אמן". אמנים בגילאי 18-35 מוזמנים להציע מיצירותיהם, שמתוכם ייבחר מידי כחודשיים האמן והיצירות לתצוגה ע"י ועדת שיפוט מיוחדת. היצירות הזוכות ייחשפו על קיר אמן והאמן עצמו יזכה בפרס כספי עבור רכישת חומרי ציוד ועבודה.

עדן עזבי, שמציירת מאז ומתמיד, ולמרות שלמדה במגמת אמנות פיתחה את האהבה שלה לתחום באופן עצמאי.

מספרת על יצירותיה ועל תהליך העבודה שלה: "אני מציירת בעיקר בעפרונות, עטים וטושים שחורים בד"כ בצבעי שחור לבן. אני משתמשת הרבה בשיטה של הדבקת שכבות שונות בציור זו על זו או על גבי רקע. לרוב אני בוחרת להתמקד בציור פנים של דמויות, וכמעט תמיד יהיו אלו נשים. בציורים שמוצגים במרכז הצעירים ניתן לראות ידיים שנוגעות בצורה מסוימת בכל דמות, כשכל אחת מעידה על צורת אינטראקציה כלשהי עם בן אדם קרוב מאוד או זר מוחלט (לפרשנות המתבונן), ומה שנובע ממנה. אני רוצה להודות למצ"ב על כל התמיכה שהם מעניקים לי ולאמנים צעירים אחרים עבורי זה חשוב ומשמעותי במיוחד- היות וזו הפעם הראשונה שעבודות שלי נחשפות ומוצגות בפני קהל".

עינת נצר, מנהלת תחום קידום אמנים צעירים, " פרויקט "קיר האמן" הוא פרויקט מסורתי אצלנו במרכז הצעירים, ולרוב הוא מהווה את הצעד הראשון של האמנים בחשיפת יצירותיהם אל מול קהל. אני תמיד גאה ושמחה מאד לשמוע מהם שקיר האמן סייע להם בפתיחת דלתות וחשיפה בתערוכות ופלטפורמות נוספות, אך מעל הכל- עזר להם בבניית הביטחון האישי שלהם כאמנים ובמציאת הכיוון המקצועי שלהם".

כל המעוניין להשתתף בתחרות "קיר אמן" מוזמן להעביר צילום של יצירותיו ל: einat.matzav@gmail.com
לשאלות ולפרטים נוספים ניתן לפנות למצ"ב בטלפון: 09-7640720 או במייל: tzeirim@ksaba.co.il

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות