“אין זה סוד שמצבה הכלכלי של עיריית רעננה קשה”
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

ראש עיריית רעננה זאב בילסקי, אחרי 3 חודשים לכהונתו כראש העירייה החוזר של רעננה חושף:”לנוכח מצבה הכלכלי הקשה של העירייה, עלינו לנהוג בזהירות המתבקשת ומתוך חשיבה לטווח הארוך. במסגרת האחריות התקציבית שנטלנו על עצמנו, נקיים השנה חגיגות בעלות אופי קהילתי וצנוע וכולי תקווה כי הניהול הנכון והמבוקר, יאפשר לנו בעתיד לחזור ולקיים אירועים אלה” 
חגיגות העצמאות 2014 ברעננה יתקיימו במתכונת צנועה: בוטל קונצרט מוצאי העצמאות באמפי פארק רעננה ומצעד המחולות. 

עיריית רעננה גיבשה בימים האחרונים את המתכונת החדשה לאירועי יום העצמאות 2014 שיתקיימו ברעננה כחלק מהרצון לקיים את חגיגות העצמאות במתכונת צנועה וקהילתית, המשקפת את מדיניות הריסון התקציבי.

ראש העירייה, זאב בילסקי: " ההחלטה לא הייתה פשוטה, מאחר ואנו מודעים לחשיבותם של האירועים בחיי העיר, אולם אין זה סוד שמצבה הכלכלי של העירייה קשה ובנסיבות אלה, עלינו לנהוג בזהירות המתבקשת ומתוך חשיבה לטווח הארוך. ולכן, במסגרת האחריות התקציבית שנטלנו על עצמנו, נקיים השנה חגיגות בעלות אופי קהילתי וצנוע וכולי תקווה כי הניהול הנכון והמבוקר, יאפשר לנו בעתיד לחזור ולקיים אירועים אלה" .

החלטה נוספת שנתקבלה הינה לצרף גם את רחוב אחוזה לשמחת החג ולהעתיק את מתחמי הבילוי וההופעות גם לרחוב הראשי, המשמש כמקום התכנסות עיקרי לחיי התרבות והפנאי בעיר. במתכונת החדשה, יוכלו התושבים לחגוג בצוותא את יום העצמאות באווירה הייחודית לעיר. עבור בני הנוער והצעירים תוקם במה בפארק רעננה שתאפשר להם לחגוג על פי טעמה וסגנונה.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות