פרצו לדירה כדי להתקלח
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

דיירת ששבה לביתה הנמצא בבניין מגורים העובר שיפוץ הבחינה כי הפועלים נמצאים בדירתה. החשודים שככל הנראה ניצלו את היעדרותה של הדיירת ונכנסו להתקלח נעצרו ואת המקלחת הבאה הם יעשו במקום אחר

אחד הבניינים ברחוב הר סיני ברעננה עובר בימים האחרונים שיפוץ כללי ובכל יום מגיעים אליו בעלי מקצוע שונים ומבצעים את עבודתם. המשפצים הופקדו על שיפור פני הבניין ולא על דירותיהם של הדיירים, אך ככל הנראה הדבר לא מנע משלושה מהם להיכנס לאחת הדירות ולחפש אחר מקלחת חמה.

בשעות הערב חזרה הדיירת לביתה לאחר שלא ביקרה בו מספר ימים וביקשה להיכנס פנימה כשהבחינה כי הדלת נעולה אך מהבית בקעו קולות ורעשים והיא למיטב זיכרונה לא הזמינה אורחים לבית. הדיירת החלה לזעוק לעזרה ובמקביל מיהרה להזעיק את שוטרי תחנת כפר סבא.

שוטרי סיור שהגיעו למקום ופתחו בסריקות אחר החשודים איתרו אותם מתחת לבניין כשהם נראים כאילו יצאו בזה הרגע ממקלחת. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה השלושה ניצלו את היעדרותה של הדיירת וביקשו להתרחץ. בבדיקה התברר כי מהדירה לא נגנב רכוש אך נמצאו מספר מזרנים ששימשו את הפועלים לשינה והשלושה (44, 36, 24), תושבי טול כרם השוהים בישראל בניגוד לחוק עוכבו לחקירה בסיומה נעצרו.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות