עמותת אור ירוק: תמרור מוסתר בכפר סבא מסכן את משתמשי הדרך
שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

על פי הפניה שהתקבלה, ברחוב טשרניחובסקי פינת כביש 554, ישנם תמרורים המוסתרים על ידי צמחייה ועלולים לבלבל את הנהגים. מהתמונה שהגיעה לאור ירוק ניתן לראות בבירור, כי נהג המגיע מכפר סבא לכיוון צומת רעננה, לא יכול לראות את התמרור האוסר על פנייה שמאלה וכן את התמרור האוסר על פניית פרסה בצומת 
במסגרת פעילותה למען בטיחות התושבים, מקבלת עמותת אור ירוק התראות מתושבים בכל רחבי הארץ על מפגעי בטיחות המסכנים את חייהם. באחת הפניות שקיבלה העמותה, נמצא כי ישנם תמרור בכפר סבא שאינו תקין.

על פי הפניה שהתקבלה, ברחוב טשרניחובסקי פינת כביש 554, ישנם תמרורים המוסתרים על ידי צמחייה ועלולים לבלבל את הנהגים. מהתמונה שהגיעה לאור ירוק ניתן לראות בבירור, כי נהג המגיע מכפר סבא לכיוון צומת רעננה, לא יכול לראות את התמרור האוסר על פנייה שמאלה וכן את התמרור האוסר על פניית פרסה בצומת זה. המשמעות היא, שנהגים עלולים שלא לדעת על איסורים אלו, לעשות את הפניות האסורות וכתוצאה לגרום לתאונת דרכים.

עמותת אור ירוק: "מטרת התמרורים היא לשרת את הנהג, להנהיג ולכוון אותו. כאשר התמרורים לא ברורים, מוסתרים, שבורים, לא נכונים או דהויים, מטרה זו אינה מתגשמת והתמרורים יוצרים בלבול בקרב הנהגים. על הרשויות המקומיות לדאוג לכך שהתמרורים ביישובים תקינים וכי הם משרתים כראוי את ציבור הנהגים".

הילן דהרי מנהלת מח’ תנועה ותחבורה בעיריית כפר סבא:"אנו מודים לתנועת "אור ירוק" שהפנתה את תשומת ליבנו לנושא. אנו נשלח את אנשי המקצוע על מנת שיגזמו את העץ שמסתיר את התמרורים".

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
5/5

תגובות