יוגורטריה וגלידריה "לבן" ברעננה משיקה חנות קונספט ליוגורטים טריים ובריאים

"לבן" היוגורטריה המוכרת ברחוב אחוזה 127 ברעננה, משיקה מחדש חנות קונספט מעוצבת בלבן
"לבן" היוגורטריה המוכרת ברחוב אחוזה 127 ברעננה, משיקה מחדש חנות קונספט מעוצבת בלבן, לממכר יוגורטים טבעיים ובריאים עם שפע של פירות טריים, ותשווק לראשונה גם גלידה איטלקית משובחת ואיכותית במבחר טעמים עשירים, גלידות שמנת וגלידות סורבה מתוצרת עצמית, מבית המומחית בתחום וונדי דיויס.

לרגל השדרוג עוצבה מחדש החנות בעיצוב פנים ובאווירה של פנטזיה בלבן, עם חלל מוקפד, קירות, רהיטים, שולחנות וכיסאות לבנים, בתוספת טורקיז התואם את צבע הלוגו – תחת הסיסמה החדשה – "הלבן החדש" – Lavan is the new white .

וונדי דיויס – היזמית שעומדת מאחורי לבן יוגורטריה וגלידריה – היא בעלת הגלידריה הוותיקה והמוכרת מאבן יהודה בשם DANZO GELATO . לדבריה : "החלטנו לשדרג את חנות הקונספט המצליחה ברעננה שמתמחה בשיווק יוגורטים איכותיים והוספנו למבחר את הגלידות הטעימות והאיכותיות מתוצרת עצמית. לרגל ההשקה נצא עם טעמים קיציים חדשים ומבצעים מיוחדים".

לבן וגלידריה היא חנות קונספט כשרה של יוגורטים טבעיים ובריאים וגלידות איכותיות: היוגורטים מוקפאים בטעמים בתוספת פירות. מקפאי יוגורט בטעם טבעי ללא סוכר. ויוגורט עיזים במבחר טעמי פירות משתנים, בהתאם לעונה עם תוספות של דגנים בריאים ופירות טריים, גרנולה ביתית, שייקים, מוזלי מעולה – מוצרים שכולם על טהרת היוגורט הבריא והטרי. הגלידות האיטלקיות משמנת טבעית: שוקלד לבן וג'ינג'ר, תותים שמנת, בננה תמר, שוקולד בלגי, שוקולד מקופלת, קוקימן, שוקולד קרמל עם שקדים ועוד .גלידות סורבה עם פירות מובחרים – 70% וגם גלידות ללא סוכר במבחר טעמים.

לבן – יוגורטריה וגלידה שאתם אוהבים – אחוזה 127 רעננה –פתוח כל השבוע עד השעה 23.00 מוצ"ש עד חצות. טלפון: 09-7728211

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות