ענת קלומל השתתפה בכנס תערוכת המידע הבינלאומי בירושלים

חברת מועצת העיר בכפר סבא, ענת קלומל, השתתפה בכנס ותערוכת המידע הבינלאומי ה -29 במלון הילטון ובמלון וולדורף אסטוריה ירושלים.

קלומל הנמנית בועדת ההיגוי ויו"ר העבירה שני ימי עיון מובילים בתחום ניהול וארגון מידע ברשתות חברתיות 2014 ויום עיון בנושא "מסעות ויזואליים בעולמות תוכן שונים- דו"ח מידעניים מקצועיים".

קלומל, חברת מועצת העיר כפר סבא הרצתה בכנס ותערוכת המידע הבינלאומי במלון הילטון על הקמפיין הפוליטי ברשתות החברתיות של סיעת תפו"ח והמועמד לראשות העיר בבחירות 2013 יובל לוי.

ענת קלומל, נמנית בועדת ההיגוי בשבוע המידע הבינלאומי ה – 29 המתקיים במלון הילטון בתל-אביב ובמלון וולדורף אסטוריה ירושלים. בכנס המידע 2014 מרצים כ – 200 מרצים המומחים בתחום המידע, ספריות ומרכזי המידע בישראל.

 קלומל, סיפרה על תהליך איסוף המידע, יצירת התכנים והפעילות ברשת החברתית פייסבוק. בקמפיין הפוליטי אתרנו קבוצות דיון בעיר כפר סבא והצפנו נושאים המעניינים את תושבי העיר כפר סבא, הבעיות שעלו בבחירות האחרונות כפקקים, צפיפות בחנייה, ביטול תוכנית המזבלה במזרח העיר ועוד.

קלומל הדגישה את התפקיד החשוב של הבחירות בדמוקרטיה הישראלית. כיום אנו ממשיכים את הפעילות שלנו באופוזיציה ומעלים בעיות אלו במועצת העיר בצורת שאילתה והצעות לסדר היום. "ברשת החברתית פייסבוק דף האוהדים של האופוזיציה בעיר כפר סבא לעומת דף האוהדים של העירייה שונה מאוד בתכלית ובתכנים. בדף האוהדים של העירייה מעדכנים באירועים. דף זה הופך להיות מעיין לוח אירועים ואלבום תמונות של העיר. אכן מספר הלייקים בדף העירייה הוא עצום ויש לו השפעה מרובה. אך בדף האוהדים של האופוזיציה אנחנו ממשיכים לעדכן ולייצר תכנים חשובים שמשפיעים מאוד על התושבים. בדף האוהדים של האופוזיציה אנחנו משתפים את התשובים בכל הפעילות שלנו , אפילו במהלך הישיבה עצמה כדי לשמוע את התגובות של הפעילים והתושבים. בפייסבוק אנחנו מקפידים על שקיפות ושיתוף פעולה הדוק כדי לקדם את הסוגיות השונות שמעניינות את התושבים ויסייעו ביצירת איכות חיים מצויינת בעיר כפר סבא". 

ענת קלומל, ממוחית בתחום המידענות שילבה בהרצאה שלה את ההיבט הפוליטי מאז היבחרה לחברת מועצת העיר ואת ההיבט המקצועי שלי כמי שמומחית בניהול מידע ברשתות חברתיות.

שיתוף ב facebook
שתף
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב email
אימיל

תגובות